Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Medik8

Ilość produktów: 89

medik8_pl

Medik8 to brytyjski producent kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji skóry. Marka opiera się na własnych opatentowanych technologiach oraz innowacjach popartych badaniami klinicznymi. Głosi filozofię CSA, która mówi, że stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w dzień oraz witaminy A na noc jest gwarantem zdrowej i pięknej skóry. Przekonaj się o ich wysokiej jakości!

ilość produktów: 30/89

CSA — filozofia zawsze pięknej skóry

Medik8 to marka kosmetyków, która stawia sobie za cel propagowanie wśród użytkowniczek wiedzy na temat wysokiej jakości kuracji przeciwzmarszczkowej. W ofercie są zarówno profesjonalne produkty, jak i kosmetyki do codziennej pielęgnacji domowej, dostępne w cenach na każdą kieszeń w naszym sklepie internetowym.

Marka stawia w swoich produktach na potrójną ochronę przy pomocy aktywnych składników - witaminy C, witaminy A oraz retinolu. Składniki te zawarte w kremach i serum przeciwdziałają starzeniu skóry i zapewniają skuteczną ochronę przeciwsłoneczną.

  • C — Witamina C wspomaga zwalczanie wolnych rodników, a także wygładza skórę i zapobiega przebarwieniom. Stosowana codziennie rano ma działanie ochronne przeciwko czynnikom przyspieszającym starzenie skóry.
  • S — Ochrona przeciwsłoneczna w kosmetykach Medik8 spowalnia fotostarzenie skóry poprzez ochronę przed promieniami UVA i UVB.
  • A — Witamina A odpowiada min. za przyspieszenie odnowy komórkowej oraz zwiększenie produkcji i ograniczenie rozpadu kolagenu. Witamina A ma także potwierdzoną skuteczność we wspomaganiu usuwania przebarwień oraz kuracji problemów skórnych takich, jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, fotostarzenie i innych. 
    Retinol jest pochodną witaminy A i wykazuje podobne, aktywne działanie regeneracyjne. Stosowany w kosmetykach Medik8 Crystal Retinal zapewnia nawet 11 krotnie większą skuteczność od standardowego retinolu zapewniając ochronę najwyższej jakości.

Unikalne technologie Medik8

Medik8 opracowało nowoczesną metodę stabilizacji składników aktywnych, dzięki czemu możliwe jest ich stosowanie w niższych stężeniach i przez to redukowanie ryzyka podrażnień. Badania prowadzone w laboratoriach w Wielkiej Brytanii potwierdzają realne, pożądane działanie kosmetyków.

pixel