Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do włosów cienkich

Ilość produktów: 15

Cienkie włosy są dosyć wymagające, mogą być również podatne na uszkodzenia, z tego powodu warto wzmacniać je i odżywiać odpowiednimi produktami. W naszej ofercie znajdziesz odżywki, które doskonale wpasują się do schematu pielęgnacji włosów cienkich. Sięgnij po nie, aplikuj regularnie i ciesz się satysfakcjonującymi efektami!

Odżywki do włosów cienkich — sposób na wzmocnienie

Cienkie włosy wymagają skupienia większej uwagi, ponieważ są one łamliwe i bardzo delikatne, przez co też łatwo ulegają rozdwojeniu. Specjalne odżywki, w których znajdują się odpowiednie składniki aktywne dla danego problemu włosów są jednym z najlepszych sposobów na skuteczną pielęgnację. Te do cienkich włosów znacząco dodają im objętości oraz gęstości, a także wzmacniają ich delikatną strukturę. Dodatkowo, dzięki zawartości olei tworzą na nich ochronną powłoczkę zabezpieczającą je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy słońce i uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi na przykład tarciem o ubrania.

Jak rozpoznać cienkie włosy?

Rozpoznanie rodzaju włosów jest pierwszym i najważniejszym krokiem, który należy podjąć, aby rozpocząć świadomą pielęgnację włosów. Jeżeli zastanawiasz się nad rodzajem swoich włosów, przeczytaj poniższe wskazówki, które pomogą Ci zidentyfikować to, czy twoje włosy klasyfikowane są jako włosy cienkie:

  • Brak objętości: możesz zaobserwować, że włosy leżą płasko na głowie i nawet świeżo po umyciu nie uzyskują objętości. Dopiero przy zastosowaniu produktów stylizujących są w stanie odbić się od nasady.
  • Prześwitująca skóra głowy: cienkie włosy powodują między innymi, że przedziałek na czubku głowy jest bardzo widoczny, a niekiedy nawet podczas czesania między włosami ukazuje się skóra głowy.
  • Plątanie i kołtuny: włosy cienkie cechują się niezwykłą lekkością, dlatego nawet przy subtelnym wietrze czy otarciu o ubrania łatwo tworzą się na nich supełki, które potem ciężko jest rozplątać i najczęściej doprowadza to do uszkodzeń.

 

Jakie odżywki na cienkie włosy? - najlepsze kosmetyki

Dobór odpowiedniej odżywki dostosowanej do potrzeb twoich włosów to fundament prawidłowej i skutecznej pielęgnacji. Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem jednej z nich, w ofercie sklepu Cosibella znajdziesz przeróżne kosmetyki warte uwagi. Są to między innymi odżywki od marek, takich jak polskie Anwen, Hairmate i BasicLab, czy amerykańskie Cantu znane również ze swojej popularnej serii do kręconych włosów. Ich formuły są lekkie i nie obciążają dodatkowo cienkich włosów. W składach nie braknie wartościowych składników, takich jak keratyna, oleje i ekstrakty roślinne, a także betaina i niezbędne witaminy. Dzięki nim uzyskasz zdrowe i pięknie prezentujące się włosy, pełne objętości i odporne na łamanie.

pixel