Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Fluff

Ilość produktów: 58

Polska marka kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała i twarzy, tworzona przez kobiety dla kobiet. Formuły są wegańskie i wypełnione składnikami pochodzenia naturalnego. Skuteczne, bezpieczne w stosowaniu i łagodne dla każdego typu cery, a do tego piękne, stylowo opakowane, pozwalają najlepiej manifestować swoją kobiecość i cieszyć się życiem. Ponadto w asortymencie marki znajdziesz akcesoria - koniecznie się z nimi zapoznaj!

ilość produktów: 30/58

Fluff to polska marka kosmetyczna tworzona przez kobiety szczególnie wrażliwe na kobiece potrzeby w zakresie pielęgnacji i troski o skórę. Jak same mówią o sobie, we wszystkich aspektach kochają stawiać na niestandardowe rozwiązania, a słowo "niemożliwe” absolutnie wykluczają ze swojego słownika. Właścicielki Fluff tworzą wyjątkowe produkty: kosmetyki wegańskie, o starannie opracowanych formułach bazujących na naturalnych składnikach znanych w diecie jako Superfoods. Skuteczne, bezpieczne w stosowaniu i łagodne dla każdego typu cery, a do tego piękne, stylowo opakowane, pozwalają najlepiej manifestować swoją kobiecość i cieszyć się życiem!

Co w ofercie marki Fluff przyciąga najbardziej?

W ofercie polskiej marki Fluff znajdziesz kosmetyki oparte na najlepszych, w 100% naturalnych składach, które kojarzą się tak samo z pielęgnacją skóry, jak i ze zdrowymi deserami! Jagody leśne, maliny, migdały, brzoskwinie, śliwki w czekoladzie - tym składnikom nie sposób się oprzeć! Plusem są też niesamowicie kolorowe, sensualne opakowania, które poprawiają nastrój samym swoim wyglądem. Na jakie kosmetyki z portfolio marki Fluff warto zwrócić uwagę? Na pewno wpadną Ci w oko: śmietanka do ciała o działaniu łagodząco-nawilżającym, mleko do twarzy, puszysty krem pod oczy, energetyzujący krem do twarzy czy mus do oczyszczania twarzy. Koniecznie sprawdź też akcesoria do pielęgnacji, takie jak rollery do twarzy, na przykład te z różowego kwarcu czy płytki do masażu gua sha

pixel