Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Cosibella

Ilość produktów: 6

Jesteśmy polską firmą, która z pasją rozwija się na międzynarodowych rynkach. Nazwa "Cosi bella", po włosku dosłownie oznaczająca "taka piękna", doskonale odzwierciedla naszą misję. Wierzymy, że troska i wsparcie są niezbędne w pielęgnacji, dlatego dążymy do dostarczania produktów najwyższej jakości, które zapewnią kompleksową pielęgnację. Jako importer i dystrybutor marek kosmetycznych z całego świata, skupiamy się na markach o wysokim potencjale, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających potrzeb skóry. W naszym portfolio znajdują się również dwie marki własne: SkinTra i HairTry, które reprezentują naszą filozofię dbałości o piękno i zdrowie skóry oraz włosów. Dodatkowo w ofercie mamy wyjątkowe karty podarunkowe, które są idealnym prezentem dla każdego miłośnika pielęgnacji!

Ogromny wybór kosmetyków wielu renomowanych marek powoduje w Tobie jeszcze więcej wątpliwości? Nie wiesz, jak dobrać produkty do pielęgnacji twarzy, żeby różne, silnie skoncentrowane składniki aktywne wzajemnie nie zniwelowały swojego działania lub nie powodowały skutków ubocznych, takich jak podrażnienie? Nie masz pewności, komu ufać w kwestii troski o własną skórę? Postaw na wiedzę ekspertów, którzy z przyjemnością zatroszczą się o Twoje piękno i bezpieczeństwo. Kosmetolodzy pracujący w sklepie Cosibella przygotowali dla Ciebie gotowe zestawy kosmetyków, opracowanych z myślą o konkretnych problemach skórnych i potrzebach różnych typów cer. Oferujemy różne warianty, w tym na przykład zestawy premium i basic po to, żebyś lepiej mogła dopasować je do siebie i swoich możliwości.

Zaufaj ekspertom z Cosibella!

A jeśli masz wątpliwości, jak w ogóle zabrać się do pielęgnacji cery i nie wiesz, jakie składniki aktywne czy metody będą odpowiednie w Twoim przypadku, skorzystaj z możliwości konsultacji z kosmetologiem, który opracuje dla Ciebie kompleksowy plan pielęgnacji, indywidualnie dopasowany do rodzaju i stanu Twojej skóry. Otrzymasz pakiet niezbędnych materiałów, którym będziesz mogła zaufać podczas zakupów kosmetyków do demakijażu, nawilżania czy ochrony przeciwsłonecznej. Co więcej, aż przez 3 miesiące będziesz mogła konsultować się ze specjalistą i zadawać mu pytania, które mogą się pojawić. Konsultację kosmetologiczną w sklepie Cosibella możesz też zakupić w formie voucheru prezentowego dla bliskiej osoby.
pixel