Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy odżywcze do twarzy

Ilość produktów: 223

Kremy odżywcze charakteryzuje bogatsza i bardziej treściwa formuła. Zapobiega ona nadmiernej utracie wody z naskórka, a także chroni przed czynnikami zewnętrznymi i przesuszeniem. Będą idealnym rozwiązaniem dla skór wymagających bardziej zaawansowanej pielęgnacji. Koniecznie sprawdź jakie propozycje kremów odżywczych przygotowaliśmy dla Ciebie, a także zajrzyj na dedykowany im wpis blogowy!

ilość produktów: 30/223

Masz cienką, podatną na podrażnienia i wrażliwą skórę? A może naskórek nie może powrócić do równowagi po zabiegach kosmetycznych? Wypróbuj kremy odżywcze do twarzy z naszej oferty. Te kosmetyki mają kremową, ale niezbyt ciężką konsystencję, która stopniowo się wchłania. Dobrze sprawdzają się na noc, a także do nakładania na serum czy olejki. 

Kremy odżywcze mogą być używane przez osoby z różnymi rodzajami cery – nie tylko suchą czy wrażliwą, ale także trądzikową i tłustą. 

Odżywczy krem do twarzy – co zawiera?

W kremach odżywczych do twarzy znajdziesz substancje, które oddziałują na powierzchni i wnikają w głębokie warstwy. Są to np.:

  • mocznik, który stanowi element naturalnego składnika nawilżającego (NMF) obecnego w warstwie rogowej skóry; wspiera poprawę nawodnienia naskórka;
  • peptydy, które wspomagają syntezę kolagenu i elastyny w tkance łącznej;
  • ceramidy, które są cementem międzykomórkowym i wspierają «uszczelnianie» skóry.

Zdecyduj się na odpowiedni krem odżywczy do skóry i kompleksowo zadbaj o twarz.

Popularne rodzaje produktów: krem na trądzik, krem do cery naczynkowej, krem na przebarwienia, krem z kolagenem, krem na noc