Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Trust My Sister

Ilość produktów: 21

Dbaj o włosy z marką Trust My Sister! To firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji środków dedykowanych pielęgnacji, odbudowie i wzmacnianiu włosów każdego rodzaju. Niezależnie od tego, jakie masz włosy, w ofercie marki znajdziesz mnóstwo dedykowanych im kosmetyków naturalnych. Są to szampony, odżywki, maski, odżywcze oleje czy środki do stylizacji. Sprawdź na Cosibella.pl i wybierz coś dla siebie!

Kosmetyki do pielęgnacji włosów prostych, falowanych i kręconych

Oryginalne kosmetyki do włosów Trust My Sister to trzy kategorie produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji włosów o różnym poziomie porowatości, czyli naturalnego stopnia rozchylenia łuski włosa. Są to szampony, odżywki i maski do włosów o niskim, średnim i wysokim poziomie porowatości, czyli odpowiednie dla włosów prostych i gładkich, ze skłonnością do falowania oraz naturalnie kręconych. Każda kategoria kosmetyków Trust My Sister ma nieco inny skład i związanie z nim właściwości, co sprzyja prawidłowej pielęgnacji włosów wszystkich typów.

Wybrane produkty Trust My Sister - dla piękna Twoich włosów

Odwiedzając nasz sklep, masz możliwość sięgnięcia po wybrane kosmetyki tej cieszącej się coraz większą popularnością marki. Są to maski i szampony do włosów odpowiednie dla włosów nisko-, średnio- i wysokoporowatych. W ich składzie znajdziesz różnorodne produkty pochodzenia roślinnego, które służą nie tylko prawidłowemu odżywieniu włosów, ale także ich optymalnemu nawilżeniu, nabłyszczeniu i wygładzeniu. W sklepie znajdziesz również oferowane przez markę specjalne kremy i żele do stylizacji włosów, bawełniane ręczniki, a nawet czepki z mikrofibry.

Niezależnie od rodzaju włosów, w ofercie Trust My Sister znajdziesz mnóstwo naturalnych kosmetyków służących ich codziennej pielęgnacji i skutecznej odbudowie, przeznaczonych do wzmocnienia włosów osłabionych i ułatwiających ich stylizację. Skorzystaj z naszego pośrednictwa, by zamówić interesujące Cię ich rodzaje. Sprzedajemy szampony, odżywki, maski i wiele więcej. Zapraszamy do składania zamówień!
pixel