Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Some by Mi

Ilość produktów: 80

Zawierająca naturalne i organiczne składniki koreańska marka kosmetyków do pielęgnacji Some By Mi wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym skórom. Tworzy serie produktów bogatych w liczne składniki aktywne przeznaczone do cer trądzikowych, wymagających regeneracji czy z przebarwieniami. Zobacz, co marka ma do zaoferowania!

ilość produktów: 30/80

Some By Mi to marka, która pochodzi z Korei Południowej. W jej ofercie znajdują się produkty przeznaczone do każdej cery, a zwłaszcza tej wymagającej starannej i delikatnej pielęgnacji, czyli tłustej, mieszanej i trądzikowej. Receptury produktów Some By Mi zostały starannie skomponowane. Składniki w nich zawarte pomagają przywrócić cerze równowagę, gładkość, miękkość i sprężystość, a jednocześnie wspierają walkę z nadmiarem sebum oraz niedoskonałościami

Kosmetyki Some By Mi – co zawierają?

W składzie produktów koreańskiej marki można znaleźć wiele cennych ekstraktów roślinnych, ale nie tylko. Obecne są tam np.:

  • kwasy AHA i BHA, które wspomagają oczyszczanie oraz złuszczanie naskórka i pobudzanie jego komórek do odbudowy,
  • niacynamid, który wspiera wzrost poziomu nawodnienia skóry i kojenie jej podrażnień,
  • witamina C, która pomaga rozjaśniać naskórek i wzmacniać naczynia krwionośne,
  • probiotyki, które wspomagają łagodzenie podrażnień i ochronę mikrobiomu skóry,
  • kwas hialuronowy, który wspiera nawilżanie naskórka.

Receptury produktów są delikatne, aby nie podrażniać delikatnej skóry i nie pobudzać jej gruczołów do intensywniejszej pracy. 

Zadbaj kompleksowo o swoją skórę z koreańskimi kosmetykami Some By Mi. Ich składniki pomogą Ci pożegnać problemy skórne. Sprawdź koniecznie!

pixel