Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki w sprayu

Ilość produktów: 14

Jeśli cenisz szybką i wygodną aplikację, to na pewno ucieszy Cię forma odżywek do włosów w sprayu. Nie musisz brudzić rąk, wystarczy, że rozpylisz ją i dokładnie spryskasz pasma. Lekka formułą otuli włosy, dostarczy im nawilżenia i pozostawi je miękkie oraz błyszczące. Koniecznie sięgnij po którąś z naszych propozycji!

Odżywki do włosów w sprayu — praktyczna pielęgnacja

Stosowanie odżywek do włosów stanowi podstawowy element ich pielęgnacji. Poza klasycznymi, spłukiwalnymi odżywkami stosowanymi bezpośrednio na mokre włosy po umyciu istnieją również odżywki w sprayu, które świetnie uzupełniają pielęgnację. To wygodne i kompaktowe rozwiązanie. Taki kosmetyk możesz stosować zarówno na mokre, jak i suche włosy, a także zabrać do torebki lub w podróż. Mają lekką, wodnistą formułę, która doskonale rozpyla się na włosy i je pokrywa. Dodatkowo, nie obciąża ona włosów i nie powoduje utraty świeżości.

Zalety stosowania odżywek w sprayu

Ten kosmetyk zyskał w ostatnich latach na popularności, ponieważ przynosi wiele korzyści, takich jak: :

  • Ekspresowa pielęgnacja: jeśli nie możesz poświęcić dużo czasu na pielęgnację odżywki w sprayu sprawdzą się idealnie. Wystarczy że psikniesz nią na włosy i rozczeszesz je szczotką.
  • Nawilżenie i wygładzenie: odżywka natychmiastowo dostarcza włosom potrzebnych składników, dzięki czemu stają się bardziej nawilżone i gładki.
  • Łatwe rozczesywanie: odżywki często posiadają w składzie silikony, które zarówno wpływają na łatwiejsze rozczesywanie, jak i dodają im lśnienia i wygładzenia.
  • Piękny zapach: poza tym, że odżywki pielęgnują włosy, bardzo często posiadają przyjemne zapachy, które mogą utrzymywać się przez kilka godzin.

 

Jak wybrać najlepszą odżywkę w sprayu?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem odżywki, w ofercie Cosibella znajdziesz skuteczne kosmetyki, które przyniosą rewelacyjne efekty. Zwróć uwagę na rodzaj włosów jaki posiadasz, a także składniki aktywne zawarte w odżywce, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Przede wszystkim przeczytaj deklaracje producenta odnośnie danego produktu oraz efekty, jakie możesz osiągnąć i na których ci zależy. Marka Anwen oferuje odżywkę dla dzieci ułatwiającą rozczesywanie, a także mgiełkę z filtrami UV, która świetnie ochroni włosy przed działaniem promieniowania słonecznego. Milk_shake posiada w portfolio kilka odżywek dostosowanych do potrzeb różnych rodzajów włosów. Z kolei Fanola stworzyła odżywki, które mają za zadanie nawilżać i regenerować.

pixel