Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Clochee

Ilość produktów: 39

clochee_pl

Polska marka, którą od lat inspiruje natura i ekologia. Z tego powodu portfolio marki wypełnione jest w pełni naturalnymi, organicznymi i bezpiecznymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała. Zanim trafią w ręce klienta, skrupulatnie dobierane surowce przechodzą długą drogę pełną testów i badań eksperckich. Wysoko w hierarchii marki znajduje się dbałość o ekologię, dlatego opakowania pochodzą z surowców wtórnych i zdolnych do recyklingu.

ilość produktów: 30/39
Clochee to jedna z najlepiej rozpoznawalnych w ostatnim czasie polskich marek zajmujących się produkcją kosmetyków naturalnych. Została założona w 2013 roku przez dwie kobiety, które same szukały najlepszej jakości produktów eko do pielęgnacji. Mottem przewodnim firmy jest sentencja przypisywana Zenonowi z Kiton: “Żyj w zgodzie z naturą”. Clochee to umożliwia dzięki opracowywaniu kolejnych ekologicznych receptur skutecznych kosmetyków do twarzy i ciała. Marka podchodzi odpowiedzialnie nie tylko do samego składu produktów, ale też sposobu ich pakowania czy do działań pozwalających wspierać środowisko naturalne. Założycielkom marki zależy na tym, żeby osoba stosująca kosmetyki Clochee czuła się nie tylko piękna, ale też kompleksowo zadbana i szczęśliwa.

Wegańsko, ekologicznie, skutecznie

W opakowaniach z biodegradowalnych surowców, które podlegają recyklingowi ukryte są prawdziwe skarby prosto z natury: wegańskie składniki, które zadbają o każdy typ cery. Co można znaleźć w ofercie Clochee? Bestsellerem jest serum antyoksydacyjne z witaminą C o subtelnym różanym zapachu, krem-maska pod oczy z olejkami i wyciągiem z lilii wodnej, upiększające i pielęgnujące kremy koloryzujące z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, a także peelingi, zarówno drobnoziarnisty, jak i enzymatyczny. W ofercie polskiego producenta warto też zwrócić uwagę na kosmetyki do ciała, w tym masła i peelingi solne oraz cukrowe. W przeznaczonej dla mężczyzn linii produktów Clochee MEN znaleźć można krem do twarzy czy żel do mycia ciała.
pixel