Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Sensum Mare

Ilość produktów: 26

Polska marka założona przez mężczyzn z myślą o kobietach i ich potrzebach skórnych. Oferuje kosmetyki oparte na oceanicznych kompleksach składników aktywnych, takich jak algi czy woda z lodowca norweskiego. Filarami marki jest bezpieczeństwo przebadanych składników, siła kobiet, a także troska o środowisko. Sprawdź i przekonaj się na własnej skórze!

POCHODZENIE

Sensum Mare to polska marka kosmetyczna.

PRODUKTY

Marka oferuje naturalne dermokosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania skóry twarzy.

CIEKAWOSTKA

Wszystkie kosmetyki Sensum Mare oparte są na kompleksach oceanicznych składników aktywnych, takich jak algi czy woda z lodowca norweskiego.

Skuteczność działania produktów Sensum Mare stanowią unikatowe i przebadane połączenia substancji aktywnych oraz otrzymane wyróżnienia i nagrody. Poprzez swoje produkty marka skupia się na zapewnieniu odpowiedniego nawilżenia skóry, ale także jej regeneracji, odbudowie i działaniu przeciwstarzeniowym.

Kosmetyki zostały podzielone na linie, które odpowiadają na potrzeby głównie skóry dojrzałej, wrażliwej, suchej i mieszanej. W linii ALGOPURE znajdziesz produkty do oczyszczania. Następnie możesz stonizować skórę nawilżającym tonikiem ALGOTONIC. Linia ALGORICH zawiera mocno odżywcze składniki i bogatą konsystencję, a linia ALGOLIGHT lżejszą, która jest dedykowana dla skóry mieszanej. Dopełnieniem pielęgnacji jest krem pod oczy ALGOEYE, który niweluje oznaki zmęczenia oraz wpływa na odmłodzenie spojrzenia.

Głównymi filarami marki są bezpieczeństwo przebadanych składników, wiedza na temat skuteczności ich działania oraz siła kobiet i drogocennych morskich surowców. Jej symbolem jest kropla nawiązująca do morskiego świata, z którego czerpie zasoby i składniki aktywne swoich kosmetyków.

pixel