Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Herbaria

Ilość produktów: 12

Węgierska marka produktów do włosów, skupiająca się na skórze głowy. Największym bestsellerem marki są naturalne wcierki, które odpowiadają na różne problemy skalpu. Wzmacniają i odżywiają cebulki włosów, przez co zmniejszają ich wypadanie i pobudzają je do wzrostu. Mają one również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także seboregulujące i przeciwłupieżowe. Wspomóż porost swoich włosów wraz z Herbarią!

POCHODZENIE

Herbaria to węgierska marka, która działa na rynku od 1949 roku.

PRODUKTY

Firma jest liderem w swoim kraju w produkowaniu i rozprowadzaniu ziół, dzięki którym tworzy kosmetyki, herbaty oraz innego rodzaju naturalne produkty.

CIEKAWOSTKA

Na polski rynek preparaty do włosów Herbaria dotarły już w latach 70. Od tamtej pory cieszą się ogromną popularnością przez niesamowite działanie na włosy i skórę głowy.

Herbaria to marka z Węgier, która może się poszczycić wyjątkowo długą tradycją. Działa na rynku kosmetycznym od 1949 roku, a w Polsce jej produkty są hitem nieprzerwanie od lat 70. Co stoi za popularnością Herbaria? Firma jest w swoim kraju niekwestionowanym liderem w produkcji i rozprowadzaniu ziół, na bazie których tworzy kosmetyki, herbaty oraz wiele innych naturalnych produktów. W naszym sklepie znajdziesz wybór produktów do pielęgnacji włosów, które nie mają sobie równych pod względem skuteczności w kosmyków matowych, wypadających, puszących się czy zniszczonych. Ekstrakty z pokrzywy, korzenia chrzanu, owoców jałowca pospolitego czy oregano - to składniki, które docenisz w codziennej pielęgnacji swoich pasm.

Pielęgnacja włosów według Herbaria - w jakie kosmetyki zainwestować?

Szczególnym uwielbieniem wśród produktów marki Herbaria od lat cieszą się naturalne szampony i wcierki Banfi, które wzmacniają i odżywiają cebulki włosów, zmniejszając ich wypadanie i pobudzając je do wzrostu. Oprócz tego te wielofunkcyjne specyfiki mają również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także seboregulujące i przeciwłupieżowe. To must have w łazience każdego, kto wysoko sobie ceni piękną fryzurę jako najlepszą oprawę naturalnej urody. Te produkty, w wersji Lady Banfi, dostępne są w bardziej “kobiecych”, delikatniejszych wersjach, o nieco mniej ziołowym zapachu. To ukłon w stronę tych, którzy nie przepadają za zapachami typowymi dla roślinnych produktów do pielęgnacji włosów.
pixel