Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Good Molecules

Ilość produktów: 37

Marka wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zdobyła wielu miłośników! W swojej ofercie ma różnorodne produkty do pielęgnacji twarzy, a także produkty dedykowane pielęgnacji skóry ciała. Formuły kosmetyków są wypełnione skutecznymi i przebadanymi składnikami aktywnymi pochodzenia naturalnego, które są bezpieczne dla konsumentów i środowiska. Poznaj ofertę marki!

ilość produktów: 30/37

Good Molecules to amerykańska marka kosmetyczna, która cieszy się dużą popularnością nie tylko za oceanem, ale również w Europie. To produkty tworzone z myślą o potrzebach każdej skóry. Możesz znaleźć w jej ofercie kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji swojej twarzy oraz ciała.

Odkryj kremy, serum, olejki, mydła i wiele innych produktów o wegańskich i naturalnych składach, które sprawdzą się w codziennym użytku. Większość z nich nie ma w składzie kompozycji zapachowych, dzięki czemu nie podrażniają skóry ani zmysłów. To ich ogromna zaleta!

Kosmetyki Good Molecules – co zawierają?

W składzie produktów Good Molecules znajdują się głównie substancje pochodzenia roślinnego. Ich receptury zawierają np.:

  • bakuchiol, retinol i kwasy AHA oraz BHA, które wspomagają złuszczanie naskórka i stymulowanie jego odbudowy,
  • niacynamid i kwas hialuronowy, który wspierają utrzymanie właściwego poziomu nawodnienia skóry i łagodzenie jej podrażnień,
  • probiotyki, które pomagają chronić mikrobiom ciała i twarzy,
  • oleje i masła roślinne, które wspomagają natłuszczanie i odżywianie naskórka. 

Składniki te, dzięki swoim właściwościom, wspierają powrót zdrowej, miękkiej i gładkiej skóry. 

Wybierz produkt dopasowany do Twojego problemu i zapewnij skórze składniki, które pomogą przywrócić jej równowagę.

pixel