Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Propolis / Miód

Ilość produktów: 142

Działanie

Propolis wykazuje działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne i ochronne. Skutecznie koi, przyspiesza gojenie się ran i reguluje pracę gruczołów łojowych. Dodatkowo podnosi poziom nawilżenia skóry i odżywia ją.

Typ skóry

Preparaty z propolisem polecane są głównie dla osób z cerą trądzikową, tłustą, mieszaną, wymagającą odżywienia i regeneracji. Jednak sprawdzi się też w przypadku skóry suchej, wiotkiej i dojrzałej.

Ciekawostka

Miód stanowi cenny surowiec leczniczy, dlatego jest substancją bardzo często wykorzystywaną w formułach kosmetyków. To naturalny antybiotyk i bardzo wartościowy składnik, dlatego warto przyswajać go do organizmu zarówno w produktach spożywczych, jak i stosować kosmetyki z jego zawartością.

ilość produktów: 30/142

Propolis, nazywany także kitem pszczelim, to substancja wytwarzana i wykorzystywana przez pszczoły do ochrony ula. Zawiera wiele składników aktywnych, np. witaminy, A, C, D i E, biopierwiastki, flawonoidy i kwasy tłuszczowe. Propolis wspiera:

Ze względu na wiele właściwości propolis jest składnikiem chętnie wykorzystywanym w kosmetykach. Używa się go zwłaszcza w preparatach do pielęgnacji skóry suchej i trądzikowej. Jednak to nie wszystko. Produkty z propolisem można stosować bez względu na typ cery, dzięki czemu każdy może z nich korzystać.

Propolis w kosmetykach – gdzie można go znaleźć?

Propolis jest obecny głównie w składzie preparatów do pielęgnacji twarzy, np. w maskach i kremach. Ten składnik wspiera procesy regeneracji skóry. Jednak kit pszczeli można często spotkać także w pomadkach, masełkach i innych kosmetykach do ust. Ten składnik pomaga przywrócić miękkość i piękny wygląd ich naskórka. 

Sięgnij po kosmetyki z propolisem i wzbogać swoją pielęgnację o wszechstronną substancję aktywną.