Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Bazy pod cienie do powiek

Ilość produktów: 11

Bazy przedłużają trwałość zaaplikowanych cieni i wzmacniają ich pigmentację. Niektóre z nich ułatwiają przyklejenie brokatu i zapobiegają jego migracji. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się długotrwałym makijażem oczu!

Wykonanie trwałego makijażu oczu wymaga nie tylko umiejętności, ale także porządnych, dobrze napigmentowanych kosmetyków. Jednak czasami nawet najlepsze cienie do powiek mogą się rolować. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku cery tłustej, ale także podczas upalnych dni czy przyjęcia z tańcami. Aby temu zapobiec, warto wcześniej sięgnąć po długotrwałe bazy pod cienie do powiek. 

Jak wybrać bazę pod cienie?

W składzie oferowanych baz pod makijaż znajdują się przede wszystkim składniki, które pomagają przedłużyć trwałość aplikowanych kosmetyków i zapobiec ich rolowaniu się w ciągu dnia. Jednak formuły zostały wzbogacone także w różnego rodzaju substancje, które wspierają pielęgnację delikatnej skóry na powiekach. Są to np.:

  • oleje i masła roślinne, takie jak masło kakaowe, które wspomaga procesy antyoksydacyjne, nawilżanie naskórka i redukowanie obrzęków,
  • wyciągi roślinne, np. ekstrakt z bergamotki, który wspiera tonizowanie skóry i działania antyseptyczne.

W składzie baz pod cienie nie brakuje również kompleksów składników, które pomagają ujędrniać, rozjaśniać i wyrównywać powierzchnię naskórka. Na tak przygotowaną skórę nakładanie kosmetyków jest znacznie łatwiejsze. 

Jak nakładać bazę pod cienie?

Nawet najlepsza baza pod cienie może spowodować rolowanie się produktów, jeśli zostanie nieprawidłowo zaaplikowana. Aby uniknąć problemów z makijażem w ciągu dnia, pamiętaj o tym, żeby:

  • nałożyć na powiekę niewielką ilość bazy – im grubsza warstwa, tym większe prawdopodobieństwo, że cienie się zetrą w ciągu dnia;
  • wklepać produkt równomiernie na całą powiekę za pomocą opuszka palca – nie rozcieraj kosmetyku, ponieważ skóra w tym miejscu jest cienka i podatna na rozciąganie;
  • poczekać, aż baza się wchłonie – nakładanie cieni na mokre powieki to prosty sposób, aby uzyskać tzw. efekt pandy.

Produktów pod make-up można używać codziennie lub przed wyjątkowymi wydarzeniami. Wiele zależy od tego, czy cienie rolują się każdego dnia, czy tylko wtedy, gdy np. się denerwujesz lub dużo się ruszasz. 

Najlepsza baza pod cienie

Dobra baza pod cienie musi utrzymywać cienie na powiekach w jednym miejscu bez osypu i prześwitów koloru. Warto, aby się lekko kleiła, aby utrzymać nawet cienie do powiek z drobinkami brokatu. Jeżeli szukasz bazy, która będzie spełniała te warunki, zapoznaj się z ofertą baz w Cosibelli i wybieraj spośród marek, takich jak Golden Rose, Lamel, Paese, czy NYX Professional Makeup. 

Sprawdź nasze propozycje bazy pod cienie i wybierz produkt dla siebie.

pixel