Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki złuszczające

Ilość produktów: 26

Maseczki złuszczające to uzupełnienie rutyny pielęgnacyjnej, które wspomaga w usunięciu martwych komórek naskórka, oczyszcza pory i rewitalizuje skórę. Działają one za pomocą składników, takich jak kwasy, enzymy owocowe i mikrogranulki, które delikatnie usuwają warstwę martwego naskórka, pozostawiając skórę odświeżoną i gładką. Poprawiają teksturę skóry, a ich regularne stosowanie przyczynia się do przywrócenia skórze blasku i ułatwia wchłanianie kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Sprawdź teraz!

Maska złuszczająca na twarz - efekty

Wprowadzenie maseczki o działaniu złuszczającym do swojej rutyny pielęgnacyjnej, może cię zadziwić efektami. Regularne stosowanie przyczyni się do znacznej poprawy stanu cery. Dzieje się tak dlatego, że skóra naturalnie wymienia naskórek, jednak niekiedy przez zablokowane ujścia gruczołów łojowych albo stany zapalne proces ten zostaje zaburzony. Maseczka pomaga uregulować złuszczanie i przeprowadzić je prawidłowo, a także:

  • redukuje niedoskonałości i zapobiega ich nawrotom
  • reguluje wydzielanie sebum i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych
  • wygładza naskórek
  • spłyca drobne linie
  • ujednolica koloryt cery

Czytaj więcej

Maseczka peelingująca - kto powinien jej używać?

Peelingujące maski są przeznaczone dla każdego typu cery w zależności od tego, co jest składnikiem złuszczającym. Każda skóra potrzebuje złuszczania do prawidłowego funkcjonowania. W maskach mogą być zarówno kwasy AHA, BHA czy PHA, jak i enzymy (np.papaina, bromelaina) albo drobinki ścierne. Te ostatnie sprawdzą się wyłącznie u cer tłustych. Kwasy z kolei mają na tyle szerokie zastosowanie i właściwości, że każdy z nich sprawdzi się u innej skóry. Przykładowo BHA to doskonała opcja dla cery trądzikowej i tłustej, PHA dla wrażliwej i naczyniowej, a AHA dla dojrzałej, normalnej, suchej, mieszanej. Jednak warto przeczytać na produkcie. co deklaruje producent. Enzymy z kolei to łagodniejsza opcja dla kwasów i sprawdzą się w większości dla każdego.

Jak często stosować maseczkę złuszczająca na twarz?

Maskę należy robić nie częściej niż raz w tygodniu. To zupełnie wystarczy, aby zapewnić skórze prawidłowe funkcjonowanie, oczyścić ją z zanieczyszczeń oraz wygładzić. Niektóre maski są na tyle silne w działaniu, że wykonuje się je raz na 2, a nawet 3 tygodnie, jednak większość z nich jest łagodna. 

W ofercie Cosibelli są wyłącznie maski wysokiej jakości ze skutecznymi składnikami i komfortowymi formułami. Wybierz odpowiednią maskę dla siebie i zobacz różnicę w stanie swojej cery. 

pixel