Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Uriage

Ilość produktów: 45

Wywodząca się z Francji marka, która swoje formuły opiera na wodzie termalnej Uriage pochodzącej z Alp. Woda termalna jest bogata w minerały, koi i wzmacnia barierę ochronną skóry. Kosmetyki są dedykowane skórom problematycznym, wrażliwym, atopowym i naczyniowym. W ofercie marki znajdziesz produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała - koniecznie się z nimi zapoznaj!

ilość produktów: 30/45

Odżywcze i łagodzące preparaty na bazie wód termalnych Uriage

W ofercie naszego sklepu znajdziesz specyficzny rodzaj produktów Uriage, jakimi są wody termalne dedykowane pielęgnacji różnych typów skóry, odpowiednie także dla osób borykających się problemami skórnymi (stanami zapalnymi). Woda termalna Uriage to naturalny produkt zawierający bogatą kompozycję minerałów i pierwiastków śladowych, które wywierają korzystny wpływ na skórę, łagodzą podrażnienia i stany zapalne, nawilżają i przywracają skórze świeży, zdrowy wygląd.

Tradycyjne kosmetyki z laboratoriów Uriage

Do dyspozycji klientów sklepu Cosibella.pl obok wód termalnych przygotowaliśmy również inne, bardziej tradycyjne kosmetyki Uriage. Są to przede wszystkim różnego rodzaju kremy do twarzy i ciała o właściwościach ochronnych i nawilżających. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić m.in. przeciwzmarszczkowe kremy do twarzy Uriage na dzień i noc, kremy regenerujące z miedzią i cynkiem na powierzchowne uszkodzenia skóry, kremy do opalania dla skóry wrażliwej i wiele innych. W sklepie czekają na Ciebie również inne dermokosmetyki tej popularnej francuskiej marki. Są to różnego rodzaju balsamy, masła, olejki, maski, płyny micelarna, toniki i żele do mycia ciała oraz twarzy.

Odkryj potęgę natury zaklętą w nasyconych minerałami wodach termalnych i wykorzystaj łagodzące właściwości wód Uriage do pielęgnacji swojej skóry. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kosmetykami francuskiej marki, przede wszystkim z nawilżającymi i ochronnymi kremami, roślinnymi olejkami i łagodnymi żelami, które pomogą w oczyszczeniu skóry, jednocześnie chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem.
pixel