Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Hakuro

Ilość produktów: 22

Polska marka oferująca ręcznie wytwarzane pędzle do makijażu twarzy i oczu. Wysokiej jakości pędzle wykonane są z naturalnego lub syntetycznego włosia, nie gubią go i nie odkształcają się. Po czyszczeniu i wysuszeniu szybko wracają do pierwotnego kształtu. Hakuro dba o wizualną stronę swoich produktów, pędzle wykończone są trzonkiem z naturalnego drewna. Marce zaufali profesjonalni wizażyści, koniecznie zapoznaj się z portfolio!

Hakuro to polska marka słynąca z ręcznie produkowanych pędzli do makijażu, wyróżniających się niezwykłą jakością i trwałością. Te akcesoria są uwielbiane nie tylko przez profesjonalnych wizażystów czy charakteryzatorów, ale też przez wszystkie miłośniczki perfekcyjnego makeupu - zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Wśród pędzli Hakuro znajdziesz zarówno takie, które bazują na naturalnym, jak i na syntetycznym włosiu. W ofercie marki znajdują się pędzle do makijażu twarzy, między innymi do podkładu, pudru, bronzera, różu, rozświetlacza, jak i do makeupu oczu (w tym między innymi do kresek, cieni czy stylizacji brwi). Możesz wybrać warianty bardziej gęste, z dłuższym lub krótszym włosiem - wszystko zależy od tego, na jakim efekcie Ci zależy i jak lubisz się malować.

Zalety pędzli Hakuro - te cechy docenisz na co dzień!

Za co pędzle Hakuro są tak uwielbiane przez wymagających klientów i klientki? Przede wszystkim ze względu na swoją fenomenalną jakość. Każdy z nich produkowany jest z najwyższą starannością ze specjalnie dobranych surowców. Pędzle te nie odkształcają się, nie gubią włosia, są łatwe w pielęgnacji, a po czyszczeniu na mokro szybko wracają do pierwotnego kształtu. Plusem pędzli jest ich wykończenie: elegancki, stylowy trzonek wykonany z malowanego na czarno naturalnego drewna dodaje pędzlom luksusowego sznytu. Jeśli lubisz idealny makijaż i jesteś perfekcjonistką bądź szukasz motywacji do tego, żeby przetestować wszystkie podejrzane na Instagramie makijażowe sztuczki, koniecznie stwórz swój własny zestaw pędzli Hakuro do makeupu. Możesz też kupić gotowy zestaw - skomponowane przez specjalistów tej marki komplety znajdziesz w ofercie naszego sklepu.
pixel