Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Banila Co

Ilość produktów: 11

Marka wywodząca się z Korei, której nazwa to słowo vanilla z pierwszą literą zmienioną na "B", symbolizuje ona połączenie wartości i uroku w branży kosmetycznej. Banila Co oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków kolorowych. Wśród nich znajdują się kultowe balsamy do demakijażu "Clean It Zero". Marka nieustannie wyznacza trendy kosmetyczne, dzięki swoim zaawansowanym i skutecznym formułom - koniecznie się z nimi zapoznaj!

Banila Co jest stworzoną w 2006 roku koreańską marką specjalizującą się w tworzeniu kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych. Najważniejszymi założeniami tego brandu jest umożliwienie klientkom kompleksowej pielęgnacji cery, w której również makijaż oddziałuje pozytywnie na jej kondycję, uzupełniając inne urodowe rytuały, takie jak demakijaż, nawilżenie czy regenerację. Formuły produktów Banila Co są starannie opracowywane, wnikliwie badane w nowoczesnych laboratoriach i zawsze opierające się na najnowszych dokonaniach w nauce.

Koreańska pielęgnacja, międzynarodowy sukces

Jednym z bestsellerów w ofercie koreańskiego producenta jest fenomenalny balsam do oczyszczania i demakijażu Clean It Zero, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, chociaż jest hipoalergiczny i polecany nawet do najwrażliwszych cer. Na świecie co 3.1 sekundy sprzedawany jest balsam Clean It Zero, co najlepiej świadczy o jego popularności. Ale wśród kosmetyków Banila Co znajdziesz zdecydowanie więcej świetnych i godnych uwagi pewników, w tym chociażby olejki myjące, kosmetyki przeciwsłoneczne czy kremy pielęgnacyjne do twarzy.

Proste, sprawdzone formuły spodobają się zarówno bardzo młodym dziewczynom, jak i paniom, które potrzebują szczególnego wsparcia w trosce o skórę, na której widać pierwsze oznaki starzenia. Kropką nad i w przypadku marki Banila Co są estetyczne opakowania w ciekawej kolorystyce, wyróżniające się uproszczonym stylem. To design, który wpadnie w oko nie tylko minimalistkom!
pixel