Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Odżywki do włosów zniszczonych i suchych

Ilość produktów: 65

Twoim problemem są zniszczone włosy? Jeżeli zauważasz osłabienie, suchość, zmatowienie, puszenie i rozdwojenie końcówek, to zdecydowanie dobry moment, by sięgnąć po odżywkę dedykowaną włosom zniszczonym. Szeroka gama produktów w naszej ofercie ułatwi Ci dobranie odpowiedniej odżywki, która dzięki kompozycji składników dostarcza włosom odżywienia i uzupełnia ubytki w ich strukturze.

ilość produktów: 30/65

Odżywki do suchych włosów i zniszczonych — nawilżająca pielęgnacja

Włosy suche i zniszczone są szorstkie w dotyku, podatne na łamanie oraz wydają się matowe i nie prezentują się najlepiej. Potrzebują intensywnego nawilżenia i regeneracji, aby odzyskać utraconą elastyczność i siłę. Odżywki do suchych włosów mogą okazać się kluczem do mocnych, miękkich, odpowiednio nawilżonych włosów. Zapoznaj się z tym, jakie korzyści niesie ze sobą regularne stosowanie odżywek i na jakie składniki aktywne warto zwracać uwagę przy wyborze idealnego produktu. Odżywki są niezastąpionym elementem codziennej pielęgnacji. Dzięki ich działaniu możesz:

  • Przywrócić nawilżenie: składniki zawarte w odżywkach penetrują włosy, zatrzymując nawilżenie wewnątrz. Dzięki temu nie tylko ładnie się prezentują, ale również odzyskują witalność.
  • Uelastycznić włosy: włosy stają się bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia, łatwiej podlegają stylizacji. Zdecydowanie rzadziej się puszą.
  • Wzmocnić strukturę: zdrowy włos jest bardziej odporny na uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Odżywki działają również regenerująco, dzięki czemu włosy stają się mocne.

 

Składniki nawilżające w odżywkach

W poszukiwaniu skutecznej odżywki dla suchych włosów, najważniejszą rolę odgrywa kompozycja składników aktywnych, które są w niej zawarte. Warto zwrócić uwagę na składniki nawilżające, takie jak:

  • Kwas hialuronowy: nawilża włosy, redukuje nieprzyjemne uczucie suchości i szorstkości.
  • Keratyna: pomaga odbudować strukturę włosów, przywracając im elastyczność, miękkość i witalność.
  • Oleje: otaczają włos powłoczką zatrzymującą nawilżenie wewnątrz. Dzięki temu włosy są nie tylko nawilżone, ale chronione przed uszkodzeniami.

 

Najlepsze odżywki do włosów suchych

Jeżeli zmagasz się z suchością włosów, często się plączą, łamią oraz nie współpracują podczas stylizacji, dobór odpowiedniej odżywki będzie miał znaczący wpływ na ich kondycję. W ofercie sklepu Cosibella znajdziesz wiele propozycji zarówno od polskich, jak i zagranicznych marek, które cechują się wyjątkowymi kompozycjami składników i niezwykłą skutecznością. Wybieraj spośród odżywek z emolientami, humektantami i proteinami, których potrzebują twoje suche włosy. Przy regularnym stosowaniu efekty mogą cię bardzo pozytywnie zaskoczyć.

pixel