Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Demakijaż

Ilość produktów: 224

Demakijaż jest niezbędnym elementem wieczornej rutyny pielęgnacyjnej dla osób noszących makijaż i ma znaczący wpływ na kondycję skóry. Kosmetyki takie jak płyny micelarne, balsamy i mleczka rozpuszczają kosmetyki kolorowe, usuwając zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Demakijaż jest pierwszym krokiem dwuetapowego oczyszczania, o którym przeczytasz więcej w naszym wpisie blogowym!

ilość produktów: 30/224

Demakijaż to pierwszy i bardzo ważny etap wieczornej pielęgnacji skóry. Dobrze oczyszczona skóra ma ogromny wpływ na skuteczność składników później stosowanych serum czy kremów. Nie lekceważ tego kroku. Do prawidłowego demakijażu potrzebne są odpowiednie kosmetyki. W Cosibelli znajdziesz różne formuły i znajdziesz tą, która najbardziej będzie ci odpowiadać.

Jakie produkty do demakijażu znajdziesz u nas? 

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje i formy kosmetyków do demakijażu. Są to: 

  • olejki do demakijażu - zawierają składniki rozpuszczające zanieczyszczenia. Mają bardzo delikatny skład i dlatego są szczególnie odpowiednie dla skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień; 
  • balsamy do demakijażu - mają stosunkowo gęstą, kremową konsystencję, która nie pozostawia tłustego i lepkiego filmu. Zawarte składniki pomagają rozpuścić i usunąć makijaż; 
  • mleczka do demakijażu - nie są tak gęste jak balsamy, ale mogą pozostawiać tłusty film na skórze. Zawierają składniki usuwające makijaż i inne zanieczyszczenia, a jednocześnie posiadają właściwości pielęgnacyjne; 
  • płyn micelarny - o lekko wodnistej konsystencji. Nakładać za pomocą płatka kosmetycznego. Te płyny do demakijażu zawierają micele, które absorbują zanieczyszczenia i usuwają je z powierzchni skóry. Zalecamy spłukanie produktu z twarzy. Wymienione środki do demakijażu nadają się do każdego rodzaju skóry. Wybór zależy od preferowanej metody oczyszczania twarzy. 

 

Płyny do demakijażu – jak z nich korzystać?

Każdy płyn do demakijażu ma nieco inny sposób użycia. Olejki i balsamy wmasuj w skórę twarzy do momentu, aż zanieczyszczenia się rozpuszczą. Na płatek kosmetyczny nałóż mleczko lub płyn micelarny i przytrzymaj przez kilka sekund na wybranej części twarzy. Dzięki temu unikasz agresywnego tarcia i potencjalnych podrażnień.