Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

ASOA

Ilość produktów: 19

Asoa to rodzinna manufaktura kosmetyków naturalnych produkowanych w Polsce. W ofercie marki znajdziesz półprodukty, jak hydrolaty, ale również gotowe kosmetyki - maseczki, kremy, peelingi i wiele więcej. Założyciele dbają, aby wszystkie składniki stosowane w produkcji ich kosmetyków były jak najwyższej jakości. Przekonaj się o ich działaniu na własnej skórze!

Asoa jest niewielkim, rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją kosmetyków pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała - naturalnych i bazujących na najwyższej jakości składnikach. Takie założenie to nie tylko manifest! Założyciele marki, Asia i Bartek, dbają o pozyskiwanie surowców nierafinowanych bezpośrednio od producentów z Afryki i Indii. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stosujesz receptury, które naprawdę Ci nie zaszkodzą w dłuższej perspektywie.

Produkcja kosmetyków Asoa odbywa się ręcznie, w małej manufakturze. Produkty testowane są najpierw na szefach i ich bliskich, a także poddawane wnikliwym badaniom dermatologicznym i mikrobiologicznym. Dopiero później trafiają do sprzedaży, a następnie… na półki klientek, które chętnie po nie wracają.

Produkty Asoa - najlepsze z natury

W formułach kosmetyków Asoa znajdziesz szereg różnego rodzaju składników aktywnych. Od takich jak algi morskie, ekstrakty z owoców czy różnego rodzaju glinki (między innymi fioletowa i niebieska) po koenzym Q10, peptydy, kwas hialuronowy. W ofercie znajdziesz lekkie hydrolaty, które można stosować zamiast toniku lub mgiełki odświeżającej, peelingi, musy i masła do ciała, kremy do twarzy i pod oczy, gotowe maseczki czy silnie skoncentrowane produkty typu serum.

Działanie? Od nawilżającego i ujędrniającego po odmładzające, rozjaśniające przebarwienia i niwelujące widoczność zmarszczek. Warto zwrócić uwagę także na kremy do twarzy z naturalnymi filtrami przeciwsłonecznymi oraz peelingi, na przykład ten enzymatyczny z ekstraktem z ananasa.
pixel