Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki łagodzące

Ilość produktów: 94

Maseczki łagodzące to kategoria produktów przeznaczonych głównie do pielęgnacji skóry reaktywnej, wrażliwej i podrażnionej. Zawierają delikatne składniki, takie jak aloes, pantenol i kojące ekstrakty roślinne, które łagodzą podrażnienia, zaczerwienienia i uczucie dyskomfortu. Maseczki te nawilżają i odżywiają skórę, przywracając jej równowagę i komfort. Są idealne do stosowania po ekspozycji słonecznej lub kuracjach i zabiegach kosmetycznych. Poznaj je i zapewnij swojej skórze ukojenie!

ilość produktów: 30/94

Ukojenie skóry z maskami łagodzącymi

Maski łagodzące są najlepszymi sprzymierzeńcami w walce z podrażnieniami, zaczerwienieniami i odczuwalnym dyskomfortem. Jesteś po zabiegu kosmetologicznym, zmagasz się z przesuszeniami i ściągnięciem skóry, a może masz uszkodzoną barierę hydrolipidową? Jeśli twoja skóra potrzebuje ukojenia, znajdziesz tu coś dla siebie.

Jak działają maski łagodzące?

Maski łagodzące mają za zadanie przynieść ulgę podrażnionej skórze, najlepiej w jak najkrótszym czasie. Podrażniona skóra wiąże się często z dyskomfortem, uczuciem ściągnięcia, gorąca oraz nadwrażliwością, dlatego też szybkość ma duże znaczenie. Ich działanie opiera się na:

  • Redukcji zaczerwienień;
  • Łagodzeniu podrażnień;
  • Wzmacnianiu bariery ochronnej skóry;
  • Nawilżaniu i regeneracji uszkodzonego naskórka.

Właśnie te kluczowe cechy czynią nasze maski niezastąpionym elementem pielęgnacji ukierunkowanej na działanie łagodzące.

Czy maskę łagodzącą można stosować codziennie?

Częstotliwość stosowania masek łagodzących zależy od potrzeb twojej skóry i od jej obecnego stanu. Jeśli jesteś po zabiegu kosmetologicznym, codzienne stosowanie jest jak najbardziej wskazane. Zdarza się, że potrzebujesz doraźnego zastosowania maski i też jest to prawidłowe postępowanie, na które nie ma reguły. Maski są na tyle łagodne, że nie ma przeciwwskazań do tego, aby stosować je codziennie, chyba że wyraźnie zabrania tego producent.