Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kredki do brwi

Ilość produktów: 53

Łatwy i wygodny sposób na podkreślenie brwi? Osiągniesz to, dzięki kredce do brwi, która umożliwia dorysowanie brakujących włosków, wizualnie zagęszcza i podkreśla brwi. Dobierz odpowiedni kolor pasujący do włosków i ciesz się długotrwałym makijażem oraz podkreśloną oprawą oczu. Sprawdź nasze propozycje!

ilość produktów: 30/53

Kredki do brwi - idealny kształt

Malowanie brwi to jeden z ważniejszych etapów makijażu. Odpowiednio podkreślone włoski sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi, a rysy twarzy są wspaniale wyeksponowane. Aby uzyskać taki efekt, potrzebujesz odpowiednich kosmetyków. Dobrze sprawdzą się kredki do brwi z naszego asortymentu. To produkty, które mają mocno napigmentowany wkład o kremowej, ale niezbyt miękkiej konsystencji. Łatwo się nim rysuje, a po nałożeniu na skórę produkt długo utrzymuje się na brwiach. Dzięki temu make-up wygląda doskonale przez wiele godzin. 

Kredka do brwi – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Najlepsze kredki do brwi to takie, których barwa jest dopasowana do aktualnego koloru włosków. Zatem jeśli masz np. siwe brwi, ale farbujesz je, wybierz kosmetyk dopasowany do ich barwy po malowaniu, a nie przed. Dzięki temu uzyskasz estetyczny efekt. Ponadto istotne są:

  • kształt aplikatora – kredka powinna mieć cienką końcówkę, aby pozwalała precyzyjnie obrysować włoski i dorysować brakujące. Jeśli będzie zbyt gruba, brwi będą wyglądać sztucznie;
  • dodatkowe składniki – formuła kredki może być wzbogacona np. o olejek sojowy, który pomaga dodać włoskom blasku. 

Niektórzy producenci dołączają do kosmetyku zakręconą szczoteczkę. To bardzo przydatny dodatek! Za pomocą tego akcesorium można szybko wyczesać włoski i pozbyć się nadmiaru produktu. 

Kredki do brwi – jak używać?

Malowanie brwi kredką jest dość proste. Nie ma ryzyka, że powstanie plama! To Ty kontrolujesz “moc” kreski — w zależności od tego, jak mocno przyciskasz kosmetyk do skóry. Dlatego ten produkt świetnie sprawdzi się także dla początkujących makijażystek. Jak go używać? 

  • Zacznij od dokładnego rozczesania włosków – dzięki temu zobaczysz, gdzie są luki wymagające wypełnienia.
  • Potem wykonuj krótkie pionowe ruchy wzdłuż całych brwi – kreski powinny być skierowane w tę samą stronę, w którą rosną włoski;

Pamiętaj, żeby początek brwi był jaśniejszy, a koniec ciemniejszy. To sprawi, że będą one wyglądać trójwymiarowo. Na koniec utrwal włoski żelem, aby makijaż wyglądał idealnie przez cały dzień. Sprawdź nasz asortyment i wybierz kredkę, dzięki której Twoje brwi będą wyraziste i gęstsze.

pixel