Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy do cery tłustej

Ilość produktów: 162

Skórę tłustą charakteryzuje nadmierne wydzielanie sebum, które objawia się błyszczeniem i wyświecaniem cery. Posiadacze tego typu skóry powinni poszukiwać w kremach składników, które regulują wydzielanie łoju i działają matująco. Koniecznie zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni produkt dla siebie!

 

ilość produktów: 30/162

Skórę tłustą łatwo rozpoznać po nadmiernej produkcji sebum, «świeceniu się», ziemistym kolorycie i rozszerzonych gruczołach łojowych. Jest ona jednocześnie problematyczna i… wrażliwa. Dlatego jej pielęgnacja powinna opierać się nie tylko na oczyszczaniu, ale także na regenerowaniu. W tym pomogą składniki obecne w recepturze kremów do cery tłustej. Oferujemy kosmetyki, które mogą być stosowane na dzień – nawet pod podkład – oraz formuły na noc.

Kremy do cery tłustej – co się w nich znajduje?

Kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej zawierają przede wszystkim substancje, które pomagają regulować pracę gruczołów łojowych, takie jak np. kwas salicylowy czy retinol. Dzięki temu wspierają one redukcję ilości sebum. Ponadto można w ich formule znaleźć składniki, które:

  • wspomagają nawilżanie, odżywianie i regenerowanie skóry, np. kwas hialuronowy, pantenol czy ekstrakty roślinne;
  • pomagają stworzyć na powierzchni naskórka warstwę ochronną, to np. filtry UV i oleje.

To substancje, które wspierają procesy przeciwzmarszczkowe, antytrądzikowe i wygładzające skórę.

Wypróbuj sprawdzone kremy do skóry tłustej. Niech to będzie początek kompleksowej pielęgnacji Twojej wymagającej cery.