Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Evolve Organic Beauty

Ilość produktów: 48

Wegańskie i ekologiczne produkty rzemieślnicze, które powstają w Anglii, w niewielkich partiach, aby zapewnić maksymalną świeżość zarówno poszczególnych składników, jak i gotowych produktów. Jest to świetna propozycja dla miłośników naturalnych kosmetyków, surowce zostały przebadane pod kątem pochodzenia i są w ponad 98% naturalne. Poznaj Evolve i wzbogać swoją rutynę pielęgnacyjną!

ilość produktów: 30/48
Evolve Organic Beauty to firma założona w Wielkiej Brytanii w 2009 roku przez Laurę Rudoe. Przyświeca jej misja tworzenia genialnych w swojej prostocie wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, które są w 100% przyjazne zarówno ludzkiej skórze, jak i środowisku naturalnemu. Produkty Evolve są wegańskie, a ich opakowania - biodegradowalne i odpowiednie do późniejszego recyklingu.Te, które wykonano z papieru, w 40% składają się z naturalnych włókien traw, a etykiety drukowane są zawsze z użyciem roślinnych atramentów. Co do samych składów, nie ma w tym kontekście niespodzianki: 98% składników naturalnych i organicznych, w tym kokosowe peptydy, naturalny kwas hialuronowy czy bio-retinol z dzikiej róży. Wszystkie wykonywane są wyłącznie ręcznie, w małych partiach - po to, żeby zapewnić maksymalną świeżość zarówno poszczególnych składników, jak i gotowych produktów.

Evolve Organic Beauty: najwyższa jakość w najlepszej cenie

Co w ofercie Evolve Organic Beauty zasługuje na uwagę? W naszym sklepie znajdziesz organiczne, wegańskie kosmetyki dedykowane dla każdego rodzaju skóry i dla rozmaitych potrzeb. Wybierzesz coś dla siebie bez względu na to, czy masz skórę suchą, wrażliwą, dojrzałą czy tłustą i problematyczną. Naszym hitem jest multipeptydowy krem do twarzy, rozświetlająca kakaowa maska do twarzy, wygładzający krem do ciała, a także popularne na całym świecie serum z witaminą C. Warto zainwestować też w zestaw do pielęgnacji włosów, tym bardziej, że jego optymalna cena może naprawdę pozytywnie zaskoczyć!
pixel