Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy regenerujące i łagodzące do twarzy

Ilość produktów: 395

Są momenty, gdy skóra reaguje podrażnieniem i wymaga ukojenia, na przykład po drażniących kuracjach czy zabiegach kosmetologicznych. Wtedy z pomocą przychodzą kremy bogate w składniki łagodzące, takie jak aloes i wąkrota azjatycka. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji kremów, które wspomagają regenerację skóry i przyspieszają procesy gojenia!

ilość produktów: 30/395

Twoja skóra stała się sucha, podrażniona lub podatna na uszkodzenia? Towarzyszy Ci nieprzyjemne uczucie ściągnięcia naskórka? To znak, że cera potrzebuje regeneracji! Z pomocą przychodzą substancje obecne w kremach regenerujących. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków dla każdego typu cery. 

Większość z nich ma treściwą, gęstą konsystencję, która «otula» skórę niczym kaszmir. Jednak znajdziesz u nas także kosmetyki o lżejszych, wodnistych formułach. Szybko się wchłaniają i dobrze sprawdzają się również pod makijaż.

Kremy regenerujące i łagodzące – co zawierają?

W odbudowie skóry po ekspozycji na szkodliwe czynniki zewnętrzne czy po stosowaniu kosmetyków z kwasami mogą pomóc np.:

  • ceramidy – stanowią składnik bariery ochronnej naskórka. Wspierają łagodzenie podrażnień i przesuszeń;
  • mocznik, skwalan i pantenol – wspomagają nawilżanie naskórka i zmniejszanie stanów zapalnych;
  • oleje i masła roślinne – pomagają stworzyć na powierzchni skóry warstwę ochronną i zredukować utratę wody.

Kremy regenerujące i łagodzące mogą być używane jako kosmetyki S.O.S. w sytuacjach, gdy standardowe produkty nie pomagają.