Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki nawilżające

Ilość produktów: 352

Nawilżanie to podstawa pielęgnacji i jest niezbędne dla każdego, niezależnie od rodzaju skóry. W naszej ofercie znajdziesz maski, które dzięki odpowiedniej kompozycji składników zwiększają poziom nawilżenia i zatrzymują je w skórze na dłużej. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i rozpieść swoją skórę!

ilość produktów: 30/352

Maseczki nawilżające są polecane dla każdego, niezależnie od typu cery. Jednak szczególnie rekomenduje się je osobom ze skórą suchą, wrażliwą, podrażnioną, pozbawioną blasku i z oznakami starzenia. Kosmetyki mogą być używane niezależnie od pory roku. 

Maseczki nawilżające zawierają składniki, które pomagają przywrócić skórze promienny wygląd, miękkość i blask. Produkty są dostępne w formie płachty nasączonej formułą lub w kremie, który należy zmyć lub pozostawić na całą noc. 

Maseczki nawilżające do twarzy – co zawierają?

W składzie maseczek nawilżających do twarzy można znaleźć wiele składników pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, jak i nowoczesnych formuł laboratoryjnych. Formuły mogą zawierać np.:

  • kwas hialuronowy, mocznik, kolagen i elastyna,
  • algi,
  • witaminę B3, czyli niacynamid,
  • oleje, np. ze słodkich migdałów
  • aminokwasy i proteiny, np. mleczne, czy pszenicy,
  • ekstrakty roślinne, takie jak aloes, ryż lub róża,
  • śluz ślimaka i miód.

Składniki te wspierają wzrost poziomu nawodnienia naskórka. Tym samym wspomagają powrót miękkiej, gładkiej i jędrnej skóry, Ponadto te substancje pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek, które pojawiły się na skutek odwodnienia. 

Nawilżająca maseczka do twarzy — pamiętaj o regularnym stosowaniu!

Po maseczki nawilżające do twarzy można sięgać regularnie 1-2 razy w tygodniu. Warto ich używać także wtedy, gdy skóra jest wysuszona. Może to nastąpić np. w efekcie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach albo przez nadmierną ekspozycję na słońce czy mróz. Sprawdź maseczki nawilżające do twarzy i przekonaj się, jak ich składniki pomagają uporać się z nieprzyjemnym uczuciem suchości skóry.