Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Maseczki liftingujące

Ilość produktów: 37

Maseczki liftingujące to wyjątkowe produkty, stworzone z myślą o skórze potrzebującej ujędrnienia i rewitalizacji. Dzięki nim twoja skóra zyskuje młodszy wygląd, staje się bardziej napięta i gładka. Idealne dla tych, którzy pragną zatrzymać czas i cieszyć się młodzieńczym blaskiem. Odkryj naszą wyselekcjonowaną ofertę i pozwól sobie na chwilę luksusu dla swojej skóry!

 

ilość produktów: 30/37
Maseczki przeciwzmarszczkowe do twarzy to odpowiedź na potrzeby osób ze skórą dojrzałą i z pierwszymi oznakami starzenia. Sięgają po nie także ci, którzy szukają sposobu na spowolnienie biegu czasu. Składniki obecne w recepturze tych kosmetyków pomagają ujędrnić i uelastycznić skórę, zabezpieczyć ją przed działaniem wolnych rodników, a także wygładzić zmarszczki i przywrócić cerze dawny blask. 

Przeciwzmarszczkowe maseczki do twarzy są polecane do stosowania 1-2 razy w tygodniu, jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. 

Maseczki liftingujące — poznaj ich skład

Maseczki przeciwzmarszczkowe zawierają składniki, które pomagają:

  • nawilżać naskórek – są to np. kwas hialuronowy, niacynamid, śluz ślimaka,
  • pobudzać odbudowę i produkcję włókien kolagenowych oraz elastanowych – to np. witamina C, peptydy, koenzym Q10, 
  • wygładzać zmarszczki – np. kwasy AHA i BHA,
  • hamować działanie wolnych rodników – to np. witamina E.

Te substancje często są łączone np. olejami i ekstraktami roślinnymi, które dodatkowo wspierają odbudowę oraz regenerację naskórka. 

Przeciwzmarszczkowe i odmładzające maseczki — co znajdziesz w naszej ofercie?

Przeciwzmarszczkowe maseczki do twarzy są dostępne w formie płynnej – do rozprowadzania na skórze za pomocą palców lub np. pędzla. Oferujemy także produkty w formie płachty nasączonej formułą. Wystarczy położyć materiał na twarzy, aby składniki aktywne mogły przeniknąć do naskórka.

Maseczki warto stosować 1-2 razy w tygodniu. Nie nakładaj ich na twarz częściej. Zawarte w nich substancje, takie jak np. kwasy AHA czy BHA, mogą podrażnić naskórek. 

Maseczki przeciwstarzeniowe wzbogacą Twoją codzienną pielęgnacji anti-aging. Sprawdź.