Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Crystallove

Ilość produktów: 39

Crystallove jest polskim producent akcesoriów pielęgnacyjnych. Wiara w korzyści masażu i naturalnej pielęgnacji przyczyniły się do powstania Crystallove, a także ich serii produktów z naturalnymi kamieniami. Posiadają one bowiem niezwykłe właściwości, które oddziałują pozytywnie nie tylko na ciało, ale i samopoczucie. Twórcy marki pragną, by ich produkty stały się nieodłączną częścią Twojego codziennego rytuału pielęgnacyjnego - sprawdź teraz!

ilość produktów: 30/39
Crystallove to polska marka akcesoriów do pielęgnacji urody, które mają nie tylko pomagać zadbać o siebie, ale też zrelaksować się i odnaleźć wewnętrzną równowagę. Decyzja o założeniu firmy wynikała z wiary w siłę masażu i naturalnej pielęgnacji, a także… w działanie kamieni szlachetnych i półszlachetnych. W ofercie marki znaleźć można wiele interesujących, przydatnych i po prostu pięknych gadżetów, które każdemu przyniosą wiele radości. To między innymi szczotki do masażu ciała na sucho (na przykład z agawy), bańki chińskie z hipoalergicznego silikonu czy kamienne masażery o różnej formie: grzybka, rollera czy płytki do masażu gua sha. U nas dostępne są też inne akcesoria Crystallove: gumki do włosów typu scrunchie z naturalnego jedwabiu, maski na twarz (zarówno kamienne, jak i jedwabne), grzebienie do masażu głowy. Słowem: wszystko, czego potrzebuje w swojej kolekcji zorientowana na troskę o twarz i ciało osoba.

Moc kamieni szlachetnych, czyli tajemnica Crystallove

Produkty marki Crystallove wykonane są z takich kamieni jak kwarc różowy, czarny obsydian, jadeit, awenturyn czy ametyst. Każdy klient może indywidualnie dobrać odpowiedni kamień do swoich potrzeb, kierując się ich właściwościami, ale też po prostu wyglądem czy intuicją. Bestsellerem w ofercie producenta są specjalne buteleczki z aplikatorem typu roll-on z kamieniami - można w nie wlać ulubiony kosmetyk, na przykład olejek, który z czasem nabierze dodatkowych prozdrowotnych właściwości właśnie dzięki kryształkom.
pixel