Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Samoopalacze do twarzy

Ilość produktów: 11

Efekt skóry muśniętej słońcem? Z samoopalaczem do twarzy jest to możliwe przez cały rok! Kosmetyk ten ma właściwości brązujące i podkreślające opaleniznę. Sięgnij po samoopalacz i dodaj skórze twarzy słoneczny blask!

Samoopalacz na twarz

Promienna cera w lekko brązowym odcieniu przypomina o ciepłych, letnich dniach na plaży. Jednak nie trzeba się opalać, aby uzyskać taki efekt. Istnieje przekonanie, że samoopalacze stosuje się wyłącznie na skórę ciała. Skóra na twarzy jest cieńsza i delikatniejsza, niż na ciele, dlatego też pewnie nie raz obiło Ci się o uszy pytanie: Czy można nakładać samoopalacz na twarz? Oczywiście odpowiedź brzmi: jak najbardziej. Producenci wyraźnie komunikują do jakiej partii ciała nadaje się produkt, więc bez obaw możesz je stosować.

Samoopalacz do twarzy - efekty

Ten rodzaj kosmetyku ma na celu nadać twarzy efekt skóry muśniętej słońcem. Dzięki niemu osiągniesz efekt równomiernej, zdrowej opalenizny w lekko przybrązowionym odcieniu bez zacieków i plam. Jednocześnie to świetny sposób, aby uniknąć wystawiania skóry na promieniowanie słoneczne, które może doprowadzić do podrażnienia, pieczenia, przebarwień oraz przedwczesnego starzenia.

Jak długo efekty utrzymują się na twarzy?

Przyjmuje się, że przy standardowej pielęgnacji i unikaniu stosowania produktów złuszczających martwe komórki naskórka efekt utrzymuje się przez tydzień. Jeżeli zależy Ci na stałym efekcie, po prostu powtarzaj aplikację kosmetyku co kilka dni.

Jaki samoopalacz do twarzy wybrać?

Oferta kosmetyków samoopalających do twarzy w ostatnich latach znacznie się powiększyła. Możesz wybierać spośród kropelek brązujących, formułach w piance, serum, mgiełce lub balsamie. Wybierz tą formułę, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom, ponieważ efekty będą podobne. Szeroki asortyment posiada w swoim portfolio marka St. Moriz. To brytyjski producent kosmetyków specjalizujący się właśnie w produktach samoopalających i brązujących. Poza tym, możesz zapoznać się z ofertą polskich marek: Veoli Botanica i Resibo.

pixel