Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pędzle do podkładów

Ilość produktów: 14

Pędzle pozwalają na precyzyjne i równomierne aplikowanie podkładu na skórze, dzięki czemu twój makijaż wygląda profesjonalnie. Bez względu na to, czy jesteś początkującą miłośniczką makijażu, czy doświadczoną artystką, pędzle do podkładu pomogą Ci w jego aplikacji. Pomagają one ukryć niedoskonałości, zniwelować przebarwienia i nadać skórze gładkość i jednolity wygląd. Dzięki nim twój podkład będzie wyglądać naturalnie, a ty poczujesz się pewnie i pięknie. Podkreśl swoją urodę już teraz!

Dlaczego warto używać pędzli do aplikacji podkładu na twarz?

Pędzle umożliwiają równomierne rozprowadzenie podkłady na skórze, bez powstawania smug, prześwitów i plam. Z ich pomocą możesz pokryć skórę cienką warstwą, dzięki czemu makijaż będzie wyglądał naturalnie, bez przerysowanego efektu. Pędzle nie wchłaniają kosmetyku, dlatego wystarczy minimalna ilość podkładu, aby pomalować całą twarz. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz, ale też uzyskujesz trwały, odporny na ścieranie efekt. 

Dobre pędzle do podkładu - czym się charakteryzują?

Aby pędzle dobrze rozprowadzały podkład i były łatwe w użyciu, muszą być wykonane z miękkiego włosia, które nie spowoduje podrażnień skóry. Długość oraz kształt włosia również mają istotne znaczenie. Te o krótszych włoskach bardziej sprawdzają się do punktowej aplikacji oraz metody wklepywania (na przykład do punktowego zakrycia niedoskonałości lub zaczerwienionych obszarów). Z kolei te o dłuższym włosiu doskonale nadają się do nakładania podkładu na większej powierzchni. Niemniej ważny jest kształt pędzla, ponieważ to on wpływa na komfort aplikacji.

Jaki pędzel do podkładu wybrać?

To, jaki pędzle będzie dla ciebie idealny, zależy od tego, jakiego podkładu używasz. Jeśli preferujesz sypkie podkłady, pędzel ścięty na płasko może być doskonałym rozwiązaniem. Zapewnia równomierne rozprowadzenie produktu na skórze, dzięki czemu uzyskasz gładką powierzchnię. Natomiast jeśli używasz podkładów płynnych, pędzel o okrągłej główce może okazać się bardziej odpowiedni. Z jego pomocą twoja cera będzie jednolita i idealnie wygładzona. Równomiernie rozprowadzony podkład to świetna baza pod kolejne kosmetyki kolorowe, takie jak róż czy bronzer, dlatego warto, aby już na tym etapie zadbać o to, aby makijaż był perfekcyjny.

pixel