Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Zalotki do rzęs

Ilość produktów: 3

Jeśli zmagasz się z niesfornymi rzęsami, które rosną prosto i nie wyglądają zadowalająco po wytuszowaniu - sięgnij po zalotkę. Podkreśla spojrzenie, unosi i podkręca rzęsy niczym po profesjonalnym zabiegu liftingu. Zalotki, które mamy w ofercie skutecznie podkręcają rzęsy i utrzymują efekt na długo!

Zalotki do rzęs - sposób na pięknie podkręcone rzęsy

Podkreślone rzęsy to doskonałe zwieńczenie każdego makijażu. Dodają spojrzeniu wyrazistości i sprawiają, że zyskuje głębię. Jednak często zdarza się, że rzęsy są niesforne, proste i nawet po wytuszowaniu mało widoczne. Zalotka to narzędzie, które ma za zadanie podkręcić rzęsy, kierując je ku górze. Dzięki niej oko staje się bardziej otwarte i wyraziste.

Jakie efekty daje zalotka?

Z pomocą zalotki możesz nadać swoim rzęsom nowe życie i zupełnie odmienić ich wygląd. Podkręca je, dzięki czemu pięknie prezentują się nie tylko po wytuszowaniu, ale i bez. To doskonały sposób na uzyskanie naturalnego, nieprzerysowanego efektu.  

Jak używać zalotki do rzęs?

Przede wszystkim stosowanie zalotki musi być delikatne i nie powodować żadnego dyskomfortu. Wystarczy, że umieścisz rzęsy pomiędzy gumowymi elementami, a następnie delikatnie przyciśniesz. Powtórz tę czynność kilkukrotnie przechodząc od nasady rzęs w kierunku końcówek, kończąc na połowie ich długości. 

Najlepsza zalotka do rzęs - wygoda i bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zacząć używać zalotki, ale nie wiesz, jaką kupić w ofercie sklepu Cosibella na pewno znajdziesz dla siebie idealny model. Dobra zalotka powinna posiadać następujące cechy:

  • jakość - powinna być wykonana z trwałych materiałów, które nie ulegną uszkodzeniu podczas używania.
  • wygoda - warto, aby dobrze leżała w dłoni, to zapewni bezpieczeństwo i komfort.
  • szerokość gum - końcówka zalotki powinna pasować do twojego oka, aby objęła wszystkie rzęsy.
pixel