Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pędzle do oczu

Ilość produktów: 21

Dobrej jakości pędzle są niezbędnym elementem do stworzenia perfekcyjnego makijażu oczu. Pędzle bez trudu rozprowadzają cienie, umożliwiają rozcieranie ich i blendowanie zarówno pod łukiem brwiowym, jak i w załamaniu powieki. Ich włosie może być syntetyczne lub naturalne, różnią się kształtami i wielkością, a rozmaite propozycje znajdziesz w naszej ofercie!

Makijaż oczu to jeden z najbardziej pracochłonnych etapów make-upu. Jego wykonanie wymaga precyzji, staranności oraz czasu. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto sięgnąć po odpowiednie narzędzia. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pędzli do cieni do powiek. Za ich pomocą łatwo i precyzyjnie nałożysz kosmetyki, rozetrzesz je i sprawisz, że przejścia pomiędzy nimi będą subtelne. 

Akcesoria pochodzą od znanego producenta – Annabelle Minerals. Te pędzle wyróżniają się pięknym designem, a także trwałością. Włosie zostało odpowiednio zabezpieczone skuwką, aby nie wypadało. Dzięki temu te akcesoria do make-upu mogą Ci służyć przez wiele lat. 

Pędzle do cieni i kredek do oczu

Precyzyjny, dopracowany w szczegółach makijaż nie byłby możliwy, gdyby nie małe pędzle do oczu. Są różnorodne, mają zarówno zaokrąglone końcówki, które świetnie posłużą do blendowania, czyli rozcierania cieni, na przykład w makijażu smoky eyes, jak i o kształcie kulki, która precyzyjnie zaaplikuje cień w wewnętrzny kącik oka. Nie braknie również pędzli o skośnym, bardzo cienkim kształcie, które umożliwiają narysowanie kreski i jej delikatne roztarcie. W makijażach wieczorowych często wykorzystywane są błyszczące lub brokatowe cienie, które niekiedy lubią osypać się z powieki. Z pomocą przychodzi wtedy mały pędzelek o spłaszczonym kształcie, dzięki któremu zaaplikujesz i dociśniesz cień unikając osypu.

Pędzle do cieni do powiek – jakie oferujemy?

W asortymencie sklepu znajdziesz pędzle do cieni z włosiem w różnych kształtach i wielkościach. Dzięki temu możesz dostosować akcesorium do nakładanego produktu, jak i do oczekiwanego efektu. Wśród naszych propozycji spotkasz np.:

  • pędzel do rozprowadzania kredki i cieni – ma bardzo krótkie włosie w kształcie stożka. Za jego pomocą można nałożyć na powiekę odpowiednią ilość produktu i równomiernie go “ulokować” od wewnętrznego kącika oka aż po zewnętrzną część brwi. Ponadto pomoże on zebrać nadmiar kosmetyków, np. z dolnej powieki;
  • pędzel do blendowania cieni – wyróżnia się stożkowatą główką ze spłaszczoną końcówką. Dobrze przylega do powieki. Dzięki temu można nim wykonywać delikatne okrężne ruchy i z łatwością połączyć cienie tak, aby przejście pomiędzy nimi było subtelne i estetyczne;
  • kątowy pędzel do cieni – ma krótkie włosie ze ściętą końcówką. Idealnie sprawdza się do aplikacji produktów w kącikach oczu i na obu powiekach. Ostre zakończenie główki pozwala dotrzeć nawet do małych przestrzeni.

Akcesoria mają włosie syntetyczne, które nie absorbuje kosmetyków i jest łatwe do czyszczenia. Ponadto sprawia, że cienie nie pylą podczas aplikacji, więc twarz się nie brudzi podczas nakładania makijażu.

Wybierz najlepszy pędzel do cieni do powiek i stwórz idealny make-up oczu!

pixel