Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Peelingi do skóry głowy

Ilość produktów: 41

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór peelingów do skóry głowy - mechanicznych, enzymatycznych oraz kwasowych. Często zdarza się, że pamiętamy o regularnym złuszczaniu twarzy czy ciała, jednak pomijamy skórę głowy. Regularne usuwanie martwego naskórka za pomocą peelingu trychologicznego wspomaga w walce z problemami skalpu, zmniejsza nadmierne wydzielanie łoju, a także działa przeciwzapalnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o peelingach do skóry głowy, koniecznie zajrzyj na nasz wpis blogowy!

ilość produktów: 30/41

Jakie peelingi do skóry głowy polecamy w Cosibella?

Dla każdego, kto świadomie pragnie wzbogacić swoją rutynę pielęgnacyjną lub boryka się z dolegliwościami skalpu proponujemy peeling trychologiczny od marki Bandi, scrub myjący od Hairy Tale Cosmetics albo szampon peelingujący polskiej firmy Anwen, wzbogacony o mocznik, olejek z mięty pieprzowej i pochodną lukrecji, które zmiękczają skórę, poprawiają jej mikrokrążenie, regulują wydzielanie łoju i zmniejszają świąd. Stosuj te preparaty delikatnie masując skórę głowy, pozostaw na kilka minut i spłucz. Dzięki regularnej aplikacji skóra będzie odświeżona i w lepszej kondycji. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa, proponujemy wykonanie maseczki z glinki na skórę głowy lub dodanie jej do ulubionego szamponu. Dostarczy ona drogocennych minerałów, zmniejszy wydzielanie sebum i usunie martwe komórki naskórka. Sprawdź i wypróbuj produkty, które znajdziesz na cosibella.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym.

pixel