Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Timeless

Ilość produktów: 25

Produkty amerykańskiej marki Timeless charakteryzują szczególnie krótkie składy pozbawione zbędnych substancji. Mimo to jej formuły odznaczają się wysoką skutecznością działania - to zasługa zawartości przebadanych składników aktywnych. Prostota receptur sprawia, że są bezpieczne do stosowania nawet przy skórze wrażliwej. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź przewodnik po produktach - pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

Timeless to amerykańska marka z Kalifornii, która pojawiła się na rynku w 2009 roku, od tamtej pory uzupełniając swoją ofertę o kolejne produkty wypełnione po brzegi składnikami aktywnymi o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej skuteczności. Produkty Timeless polecane są posiadaczkom wielu różnych typów cer, od wrażliwych przez problematyczne po dojrzałe. Właśnie aspekt zatrzymywania czasu i przedłużania młodzieńczego wyglądu cery wpisany jest nawet w samą nazwę firmy (angielskie słowo “timeless” można rozumieć z jednej strony jako “pozbawiony czasu”, a z drugiej - “ponadczasowy”). Kalifornijska marka stara się tworzyć specyfiki przyjazne nie tylko najbardziej wymagającym skórom, ale też środowisku naturalnemu. Formuły Timeless często kryte są w szklanych opakowaniach, a sama firma namawia klientki do recyklingowania butelek.

Zatrzymaj czas z kompleksową pielęgnacją Timeless

Co z asortymentu Timeless warto mieć w swojej kosmetyczce? Przede wszystkim naturalne i w 100% czyste oleje arganowe, idealne nie tylko do demakijażu, ale też jako rodzaj serum pielęgnacyjnego na noc. Warto też skusić się na kremy do twarzy i pod oczy, sera upiększające z witaminami lub kwasem hialuronowym czy na spraye do twarzy z aktywnymi składnikami. Timeless to nie tylko produkty pielęgnacyjne, ale też przydatne akcesoria pielęgnacyjne, takie jak specjalne wałki derma roller do domowej mikrodermabrazji igłowej. W połączeniu z antystarzeniowymi czy rozjaśniającymi przebarwienia kosmetykami zdziałają cuda porównywalne do zabiegów w profesjonalnych gabinetach.
pixel