Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy

Ilość produktów: 209

Skóra dojrzała wymaga kosmetyku do zadań specjalnych, którym są kremy przeciwzmarszczkowe bogate w składniki aktywne. Kompleksowo dbają o kondycję skóry, napinają ją i ujędrniają. W naszej ofercie znajdziesz kremy, które wspomagają walkę z oznakami starzenia - koniecznie sprawdź i spowolnij proces tworzenia się nowych zmarszczek!

ilość produktów: 30/209

Zmarszczki to jeden z objawów starzenia. Aby spowolnić ich występowanie, można sięgnąć np. po kremy przeciwzmarszczkowe. Są to kosmetyki do regularnego stosowania – na dzień i na noc. Zawierają składniki starannie dobrane do potrzeb skóry dojrzałej i starzejącej się. To substancje, które pomagają nie tylko walczyć ze zmarszczkami, które już się pojawiły, ale także spowalniać pojawianie się kolejnych. 

Kremy przeciwzmarszczkowe – co znajduje się w ich składzie?

Podczas wybierania kremu przeciwzmarszczkowego szczególną uwagę trzeba zwrócić na skład. W recepturze kosmetyku powinny znaleźć się np.:

  • śluz ślimaka czy kwas hialuronowy, które wspierają nawilżanie skóry,
  • witamina C czy retinol, które wspomagają procesy antyoksydacyjne,
  • koenzym Q10, który pomaga ujędrnić i uelastycznić naskórek,
  • kolagen, który pomaga utrzymać elastyczność skóry.


Nie zapomnij także o filtrach UV, które wspomagają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiadającymi za starzenie się organizmu! To obowiązkowy składnik kremów przeciwzmarszczkowych na dzień. 

Nie czekaj, aż pojawią się u Ciebie zmarszczki. Zacznij im przeciwdziałać już dziś.

Popularne rodzaje produktów: krem nawilżający do twarzy, krem z retinolem, krem z witaminą c, krem z ceramidami, krem do cery tłustej