Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Laneige

Ilość produktów: 21

Nazwa koreańskiej marki pochodzi od francuskiego słowa, oznaczającego "śnieg". Filozofią marki jest tworzenie kosmetyków niezbędnych do uzyskania perfekcyjnej, nawilżonej i przejrzystej skóry, dokładnie takiej jak płatek śniegu. Sprawdź ofertę, w której znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, bazujące na działaniu zaawansowanych kompleksów wodnych, by dostarczać skórze odpowiedniej dawki nawilżenia.

POCHODZENIE

Marka Laneige została stworzona przez jedną z największych, koreańskich firm kosmetycznych - Amore Pacific w 1994 roku.

PRODUKTY

Producent oferuje kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ust i makijażu.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki pochodzi od francuskiego słowa, oznaczającego "śnieg". Filozofią marki jest pomoc kobietom w uzyskaniu perfekcyjnej, nawilżonej i przejrzystej skóry, dokładnie takiej jak płatek śniegu.

Laneige słynie ze swojej innowacyjności i nieszablonowości, dlatego podczas tworzenia produktów stawia na oryginalne, ale jednocześnie niezwykle skuteczne połączenia. Jako ekspert nawadniania marka wykorzystuje udowodnione klinicznie działanie Optymalnej Wody Mineralnej, by nawadniać, chronić i rewitalizować poszczególne typy skóry. Produkty Laneige sprawdzą się do różnych problemów skórnych, zarówno w przypadku skóry odwodnionej, szarej, jak i z nadmiernym łojotokiem.

Jednym z bestsellerów marki jest nagradzana rewitalizująco - nawilżająca maska do twarzy na noc Water Sleeping Mask.

pixel