Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Serum do twarzy

Ilość produktów: 774

Sera to bogate w składniki aktywne i wysoce skoncentrowane preparaty. Stanowią urozmaicenie podstawowej rutyny pielęgnacyjnej. Jeśli borykasz się z danym problemem skórnym, odpowiednio dobrane składniki aktywne w serum wzmocnią działanie ulubionego kremu i pomogą w walce ze zmianami. Znajdź swojego ulubieńca w naszej ofercie!

ilość produktów: 30/774

Codzienna pielęgnacja twarzy obejmuje jej oczyszczanie, tonizowanie i nakładanie kremu ze składnikami, które odpowiadają potrzebom skóry. Jednak to może nie wystarczyć. Od czasu do czasu warto wzbogacić dbanie o cerę o dodatkowe składniki aktywne, których brakuje w kosmetykach stosowanych każdego dnia. W tym celu możesz sięgnąć po serum do twarzy ze skoncentrowanymi substancjami. 

U nas znajdziesz produkty przeznaczone do każdego rodzaju cery. Zawierają one składniki, dzięki którym Twoja pielęgnacja twarzy będzie urozmaicona. Wystarczy tylko, że dopasujesz kosmetyk do potrzeb skóry. 

Serum do twarzy - co to jest?

Serum do twarzy to produkt o płynnej – żelowej, oleistej lub wodnistej – formule, która szybko się wchłania i łatwo rozprowadza się na skórze. Ma opakowanie z pompką lub pipetką, które ułatwiają dozowanie kosmetyku. 

W składzie serum znajdują się skoncentrowane składniki aktywne. Wspierają pielęgnację skóry bardziej intensywnie niż substancje zawarte w kremie. Mimo to produkty nie zastępują innych kosmetyków – stanowią jedynie ich uzupełnienie. Serum sprawdzą się, jeśli chcesz kompleksowo zadbać o twarz.

Jakie sera do twarzy są dostępne?

Podczas wyboru serum do twarzy warto kierować się przede wszystkim potrzebami skóry. Dlatego przygotowaliśmy produkty o różnym przeznaczeniu.

Nawilżające serum do twarzy

Produkty z tej kategorii zawierają takie składniki jak kwas hialuronowy, kwas mlekowy, prebiotyki, niacynamid, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, aloes i ceramidy. Składniki wspierają poprawę poziomu nawodnienia skóry, a także pomagają zachować jej właściwe nawilżenie. 

Serum sprawdzą się zwłaszcza dla wrażliwej i suchej skóry. Można je także używać w przypadku cery trądzikowej i tłustej. Substancje