Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Akcesoria do włosów

Ilość produktów: 26

Po skomponowaniu kolekcji kosmetyków do włosów, przychodzi czas na akcesoria. Uzupełniają one pielęgnację oraz często wspomagają działanie produktów kosmetycznych. W ofercie znajdziesz świetnej jakości szczotki, gumki z przyjaznych dla włosów materiałów, turbany, ręczniki oraz masażery. Wszystko po to, by kompleksowo zadbać o kondycję włosów i skóry głowy. Przekonaj się!

Praktyczne akcesoria do włosów

Każdy chce mieć zadbane i piękne włosy. Prawidłowo dobrana pielęgnacja to podstawa, ale warto również pomyśleć o odpowiednich akcesoriach, które ułatwią codzienną stylizację oraz sam proces pielęgnacji. W ofercie sklepu Cosibella znajdziesz praktyczne i funkcjonalne akcesoria do włosów, dzięki którym z przyjemnośćią zaopiekujesz się swoją fryzurą. 

Rodzaje szczotek do włosów

Szczotki do włosów to niekwestionowanie niezbędne akcesorium w pielęgnacji włosów, po które sięgasz nawet kilka razy dziennie. Odpowiednio dobrana szczotka pozwoli na łatwiejsze i szybsze rozczesywanie bez kołtunienia oraz wyrywania włosów. Szczotki jednak różnią się między sobą przeznaczeniem:

  • Szczotki do rozczesywania: mają szeroko rozstawione zęby, doskonale radzą sobie z rozczesywaniem włosów, zwłaszcza długich i gęstych.
  • Szczotki do prostowania: posiadają ceramiczne powłoki, które przy pomocy ciepła suszarki prostują włosy, nadając im gładkość i blask.
  • Szczotki do nadawania objętości: zaokrąglone szczotki z naturalnymi włosiem, które dodają objętości i puszystości fryzurze.
  • Szczotki do stylizacji: z różnymi rodzajami ząbków, o różnych średnichach, które umożliwiają układanie włosów zgodnie z twoimi upodobaniami.
  • Szczotki do czesania na mokro - szczotki bez tak zwanych poduszek, które doskonale sprawdzą się do wczesywania np. odżywki lub maski w mokre włosy.

 

Turbany i ręczniki

Turbany i ręczniki do włosów to praktyczne i funkcjonalne akcesoria, które znacznie ułatwią proces suszenia włosów. Należy pamiętać jednak, że zawiązany na włosach turban lub ręcznik można nosić maksymalnie 15 minut, aby nie doprowadzić na skórze głowy do rozwoju grzybów powodujących np. łupież. Wykonane są delikatnych materiałów, pozwalają one na delikatne odsączenie nadmiaru wody z włosów. Turbany i ręczniki są idealne dla osób, które dbają o kondycję swoich włosów i chcą uniknąć szkodliwego działania wysokiej temperatury podczas suszenia suszarką.

Gumki i opaski

Gumki i opaski to akcesoria, które pomagają w codziennych czynnościach. Sprawdzą się zarówno do stworzenia fryzury, ale też np. do zabezpieczenia włosów podczas nakładania maseczek na twarz. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gumek do codziennego upinania włosów czy opasek ochronnych, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jakie akcesoria do włosów kupić?

Wybieraj spośród szerokiej gamy akcesoriów, takich producentów jak: Anwen, Mohani czy Trust My Sister i ułatw sobie codzienną pielęgnację. Dobrze dobrana szczotka, która sprawdzi się zarówno w łazience jak i do torebki, przyjemny, chłonny ręcznik oraz praktyczne gumki do włosów umilą proste, aczkolwiek obowiązkowe czynności w ciągu dnia. Dzięki różnym wzorom i kolorom produktów, możesz wybrać te, które najbardziej przemawiają do ciebie i pasują do twojego gustu.

pixel