Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Holika Holika

Ilość produktów: 40

Holika_pl

Wywodząca się z Korei Południowej marka Holika Holika oferuje kosmetyki do twarzy i ciała. Kultowe produkty pochodzą z serii z aloesem. Jest nim żel aloesowy o wszechstronnym zastosowaniu oraz niezwykle lekki krem z filtrem. Według marki kluczem do zdrowej skóry jest kompleksowa, dziesięcioetapowa pielęgnacja. W odpowiedzi na to tworzy kosmetyki dla każdego z tych etapów. Sprawdź je!

ilość produktów: 30/40
Holika Holika to jedna z najlepiej rozpoznawalnych na całym świecie koreańskich kosmetyków idealnie wpisujących się w założenia filozofii K-Beauty. Pierwszy sklep tego brandu powstał w 2010 roku, a od tamtego czasu zdążył on zaskarbić sobie przychylność klientek i ekspertów. Przykład? Seria z aloesem Holika Holika otrzymała w 2014 roku nagrodę GOOD DESIGN przyznawaną przez Ministerstwo Przemysłu w Korei Południowej oraz złotą nagrodę PENTAWARDS 2016. Należy też do kosmetyków najchętniej kupowanych przez fanki naturalnej pielęgnacji.

Ale w firmowej ofercie znajdziesz o wiele więcej kosmetycznych przebojów: kremy do twarzy z miodem lub ceramidami, miodowe maski na noc, maseczki w płachcie z roślinnymi ekstraktami lub z peptydami, witaminowe sera czy maski do dłoni i stóp.

Kompleksowa troska o urodę według Holika Holika

Każdy produktów Holika Holika zadba o Twoją urodę, nie narażając Cię na niebezpieczeństwo podrażnień czy alergii. W końcu nie bez przyczyny marka Holika Holika od początku swojej działalności na rynku inwestuje w badania nad najnowszymi technologiami w dziedzinie kosmetologii i stawia wyłącznie na wysokiej jakości, naturalne i skuteczne składniki aktywne. Produkty Holika Holika przede wszystkim nawilżają, odżywiają, działają przeciwzapalnie i przyspieszają procesy regeneracyjne w naskórku.

Tajemnicza nazwa brandu pochodzi od angielskiego przyrostka “holic” stosowanego w pojęciach sugerujących szczególny pociąg do czegoś, a jednocześnie od koreańskiego pojęcia “holida”, oznaczającego pokusę. Ta nazwa najlepiej wyraża uzależnienie od kompleksowej pielęgnacji urody w oparciu o najlepsze w swojej klasie kosmetyki.
pixel