Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Acnemy

Ilość produktów: 16

Acnemy_pl

Hiszpańska marka, której misją jest niesienie pomocy i rozwiązań osobom zmagającym się z trądzikiem. Pod nazwą brandu kryje się portfolio specjalistycznych kosmetyków o właściwościach oczyszczających, łagodzących i przeciwzapalnych, bazujących na składnikach aktywnych charakteryzujących się dużą skutecznością działania. Zapoznaj się z ofertą marki i podejmij walkę z niedoskonałościami!

Sprawdzone kosmetyki dla osób o cerze trądzikowej

Specjalnością marki Acnemy są różnorodne kosmetyki dedykowane codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej, z dużą liczbą bolesnych wyprysków, krost, grudek czy zaskórników. To w zdecydowanej większości produkty służące głębokiemu oczyszczeniu skóry, co pomaga zapobiegać powstawaniu nowych zmian i przyspiesza proces gojenia zmian już istniejących. Kosmetyki Acnemy zawierają w swoim składzie substancje aktywne o właściwościach oczyszczających, łagodzących podrażnienia, zmniejszających stany zapalne, a tym samym redukujących skłonność do powstawania nowych wyprysków.

Peelingi i żele oczyszczające Acnemy

W sklepie Cosibella.pl znajdziesz kilka kategorii kosmetyków do cery trądzikowej marki Acnemy. Są to przede wszystkim specjalne sera, które pomagają w wysuszaniu wyprysków i redukcji nieestetycznych przebarwień skóry po wypryskach – dobry przykład to dwufazowe serum punktowe wysuszające wypryski. Są to również żele oczyszczające dedykowane osobom o skórze skłonnej do trądziku, delikatne peelingi wspierające naturalne procesy regeneracji skóry uszkodzonej przez liczne wypryski czy specjalne kremy, które pomagają w codziennej pielęgnacji cery trądzikowej.

Jeśli zmagasz się z problemami skórnymi natury trądzikowej, zapoznaj się z ofertą Acnemy, marki specjalizującej się w produkcji nowoczesnych, charakteryzujących się dużą skutecznością działania kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po wybrane rodzaje kosmetyków tej marki, od żeli zaczynając, przez kremy, a na specjalistycznych serach kończąc. Już dziś zamów coś dla siebie lub na prezent!
pixel