Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

CeraVe

Ilość produktów: 26

Powstałe we współpracy z dermatologami kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała CeraVe znane są już na całym świecie. Kluczowe dla amerykańskiej marki są minimalizm pielęgnacyjny i dbałość o barierę hydrolipidową skóry, dlatego proste formuły zawierają ceramidy, kwasy tłuszczowe i fitosfingozynę. To według marki sprawia, że skóra odzyskuje równowagę i staje się mniej podatna na zaburzenia. Przekonaj się na własnej skórze!

CeraVe to marka kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji wymagającej nawilżenia, przesuszonej lub odwodnionej skóry, która reaguje nadwrażliwością. Praca nad tymi produktami rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku w laboratoriach dermatologicznych, w których grupa naukowców odkryła wpływ ceramidów 1,3, 6-II na naturalną barierę ochronną skóry. W badaniach tych odkryto mieszaninę ceramidów identycznych z tymi, które występują w ludzkiej skórze. Ich połączenie i zastosowanie w kosmetykach okazało się kluczowe dla przywrócenia właściwego funkcjonowania skóry. Ceramidy połączono z opatentowaną technologią MultiVesicular Emulsion, umożliwiającą stopniowe uwalnianie składników aktywnych (w tym ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny). Rezultat? Jeszcze większa kontrola nad nawilżeniem cery!

Nawilżenie na życzenie według CeraVe

Początkowo rdzeń oferty CeraVe stanowiły trzy produkty o działaniu nawilżającym: balsam, emulsja i emulsja do mycia. Dziś marka stopniowo ją poszerza o kolejne kosmetyki niezbędne w łazience każdej osoby, która często miewa problemy z przesuszonym, odwodnionym naskórkiem. Hitem jest między innymi krem pod oczy o działaniu odbudowującym czy krem-pianka, którą dermatolodzy polecają nawet osobom o wrażliwej cerze. Jeśli Twoim problemem są suche, łuszczące się skórki, wybierz wygładzający żel do mycia, który sprawi, że ciało znów stanie się jedwabiście gładkie i miłe w dotyku. Dobra wiadomość? Produkty marki CeraVe są bardzo wydajne i może ich używać cała rodzina, również dzieci!
pixel