Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Pomady do brwi

Ilość produktów: 14

Długotrwały makijaż brwi? Z pomadą to żadne wyzwanie. Ten kosmetyk pozwala na precyzyjne wyrysowanie pożądanego kształtu i podkreślenie włosków. Poznaj ofertę i zachwycaj wymarzonymi brwiami!

Pomada do brwi - do czego służy?

Brwi są równie istotnym elementem oprawy oka co rzęsy. Odpowiednio wystylizowane, mogą sprawić, że Twoje spojrzenie będzie wyglądać magnetyzująco. Jednak jak utrzymać te niesforne włoski w ryzach i nadać im idealnego kształtu? Pomogą Ci w tym pomady do brwi. Ich formuły zawierają składniki, które wspierają pielęgnację włosków. Ponadto pomagają optycznie je zagęścić i utrzymać je na właściwym miejscu przez wiele godzin. Dzięki nim Twoje brwi będą stanowić doskonałą ramę dla makijażu oczu. 

Jak używać pomady do brwi?

Jeżeli chcesz nadać swoim brwiom kształtu i uzupełnić braki włosków, przy odpowiedniej aplikacji pomady uzyskasz zadowalający efekt. 

  • Na samym początku przygotuj swoje brwi do malowania. Możesz wyregulować je przy pomocy pęsety albo nitki.
  • Kolejno przeczesz brwi szczoteczką, aby pozbyć się z nich pozostałości kosmetyków pudrowych i nadać wstępny kształt.
  • Nabierz odrobinę pomady na ukośnie ścięty pędzelek i rozpocznij od podkreślenia dolnej linii brwi.
  • Następnie opcjonalnie obrysuj brwi od góry, jeśli zależy ci na wyrazistym efekcie.
  • Teraz wypełnij kontury, pozostawiając początki brwi bardzo delikatnie zaznaczone.
  • Przeczesz brwi ulubionym żelem, aby utrwalić ich kształt.

Jak uratować zaschniętą pomadę do brwi?

Czasami zdarza się, że kosmetyk pozostaje otwarty przez wiele godzin, co skutkuje jego wyschnięciem. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu nadaje się do użycia. Wystarczy, że dodasz do niej kilka kropli specjalnego fixera, jak np. Duraline, albo kilka kropli olejku, który masz pod ręką. Dzięki temu prostemu trikowi pomada będzie dalej zdatna do użycia.

Najlepsze pomady do brwi – jaką wybrać?

Pomady to świetna alternatywa dla tradycyjnych kredek. Mają kremową konsystencję, przez co łatwo się je nakłada i zmywa. Ponadto za ich pomocą można podkreślić kontur tego obszaru twarzy, dorysować brakujące włoski i uzyskać efekt gęstych brwi. Jednak żeby osiągnąć taki rezultat, trzeba wybrać pomadę w kolorze, który jest najbardziej zbliżony do naturalnej barwy włosków. Dzięki temu brwi będą ładnie wyeksponowane, ale nie przerysowane. W ofercie Cosibelli znajdziesz wiele pomad w różnych odcieniach. Pomada dla blondynek czy brunetek - znajdziesz tu swój ideał. Wybieraj spośród kosmetyków marek, takich jak Affect, Claresa, IBRA Makeup oraz wielu innych. 

pixel