Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Peelingi do ust

Ilość produktów: 12

Regularne złuszczanie ust przy pomocy peelingów zapobiega powstawaniu suchych skórek i wygładza powierzchnię warg. W ofercie Cosibelli znajdziesz rozmaite peelingi, między innymi cukrowe, które zachwycą nie tylko działaniem pielęgnacyjnym, lecz także słodkim smakiem!

Peelingi do ust

Suchych i spierzchniętych ust nie da się pokryć szminką, by wyglądały elegancko. Z kolei pomadka wkrada się w zmarszczki i podkreśla niedoskonałości. Unikaj tego problemu i stosuj peelingi do ust, które złuszczają, pięknie wygładzają i przygotowują skórę do aplikacji produktów do ust.

Peelingi do ust zawierają specjalne składniki, które pomagają usunąć martwe komórki skóry, jednocześnie ją regenerując. Pozostawiają skórę ust miękką, przyjemnie gładką w dotyku i dosłownie zapraszają do całowania!


Czytaj więcej

Specjalna pielęgnacja ust

Regularne złuszczanie ust jest tak samo ważne, jak złuszczanie skóry twarzy. Pamiętaj jednak, że skóra na ustach jest bardzo delikatna i z tego powodu nie zalecamy stosowania konwencjonalnych peelingów do twarzy. Może wystąpić podrażnienie, a zawarte w nich składniki mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie w przypadku spożycia.Dlatego też należy stosować specjalne peelingi do ust o delikatnej formule. Pomagają one usunąć suche skórki, mają piękny zapach, a ich aplikacja jest bardzo przyjemna.

Co zawierają peelingi do ust?

W składzie tych produktów znajdziemy drobinki ścierające, które pomagają usunąć martwe komórki naskórka i wygładzić usta. Są to między innymi drobinki cukru, pestki truskawek czy zmielone pestki moreli. Składniki te nie zaburzają struktury skóry i nie powodują podrażnień. Peeling należy zawsze wykonywać delikatnie.Ponadto peelingi do ust zawierają składniki, które nawilżają, odżywiają i regenerują, łagodzą podrażnienia i chronią przed uszkodzeniami. Należą do nich olej z pestek winogron, olej kokosowy, masło shea, miód, wosk pszczeli, witamina E lub betulina. Wypróbuj inne produkty do ust, aby stworzyć idealną rutynę pielęgnacji ust!

pixel