Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Affect

Ilość produktów: 48

Affect jest polskim producentem kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Każda litera nazwy marki odpowiada kolejno hasłom: Atrakcyjność, Fair, Funkcjonalność, Efektywność, Ciągłość, Totalność działań. Najwyższej jakości produkty są współtworzone z profesjonalistami, aby były one dopracowane w każdym szczególe, jednocześnie w warunkach przyjaznych środowisku. Poznaj ofertę marki i urozmaić swój makijaż!

ilość produktów: 30/48
Affect to polska marka, która konkuruje jakością swoich produktów z największymi światowymi producentami. W jej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki do makijażu, które zaskakują świetnym składem, trwałością i szerokim wachlarzem różnorodnych rozwiązań, formuł, odcieni.

Zresztą o filozofii Affect najlepiej świadczy… sama jest nazwa, która składa się z pierwszy liter takich pojęć jak: Atrakcyjność, Fair, Funkcjonalność, Efektywność, Ciągłość, Totalność działań. Założycielom brandu zawsze zależało na tym, żeby każda kobieta mogła poczuć się jak profesjonalna wizażystka, sięgając po świetne produkty do makeupu w optymalnej cenie. Dzięki temu bez wydawania fortuny można wyposażyć kosmetyczkę w produkty, które sprawdzą się na co dzień, na imprezach czy specjalnych okazjach, takich jak ślub czy sylwester.

Jakie produkty marki Affect powinnaś mieć w swojej kosmetyczce?

W imponującej ofercie firmy na uwagę zasługują przede wszystkim praktyczne palety do makijażu (zarówno z cieniami do oczu, jak i pudrami do konturowania twarzy), upiększające bazy pod podkład i fluidy, rozświetlacze prasowane, sypkie pigmenty, maskary do rzęs czy genialne korektory.

Każdy z tych kosmetyków, zanim pojawi się w sprzedaży, jest dopieszczany przez zespół ekspertów przy wsparciu makijażystów, którzy testują je w pracy. Kosmetyki Affect wyróżnia nie tylko dobry skład, ale też wysmakowany design opakowań, nawiązujący do aktualnych trendów: elegancki i minimalistyczny. Zależy Ci na środowisku naturalnym? Na pewno ucieszy Cię fakt, że produkty Affect powstają w poszanowaniu przyrody!
pixel