Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Liqpharm

Ilość produktów: 9

Skuteczność i wysokie stężenia składników aktywnych - to właśnie reprezentuje polska marka Liqpharm. Ma w swoim portfolio zaledwie pięć produktów, ale jej założyciele wiedzą, że mimo to ich kosmetyki dostarczą skórze to, czego potrzebuje. Ich produkty zawierają znane surowce o udowodnionym działaniu i mają niskie pH. Wszystko po to, aby działać jak najefektywniej.

Liqpharm to polska firma kosmetyczna, stosunkowo młoda, bo założona w 2014 roku. Jednak jej właściciele dobrze znają się na tym, co robią: od lat pracują w branży farmaceutyczno-medycznej. Doskonale wiedzą, że klientki potrzebują produktów nie tylko w pełni bezpiecznych, ale też skutecznych. Sekretem produktów Liqpharm jest naukowe podejście do receptur. Składy są starannie opracowane, bazują na składnikach aktywnych o wysokim stężeniu. Najważniejsze wśród nich są formuły przeznaczone do pielęgnacji anti-aging. Nie tylko wygładzają zmarszczki i napinają owal twarzy, ale też rozświetlają cerę, niwelują postarzające przebarwienia czy cienie pod oczami.

Ale w ofercie tego producenta znajdziesz też wiele innych specyfików, dedykowanych między innym cerom problematycznym, trądzikowym czy przesuszonym. Jak podkreślają założyciele firmy, Liqpharm “stawia na moc sprawdzonych kwasów i witamin, które w odpowiednio wysokich stężeniach pozwalają osiągnąć efekty już w pierwszych tygodniach stosowania”.

Sekret kosmetyków Liqpharm: składniki aktywne

Producent skupia się na składnikach sprawdzonych i cieszących się od lat wzięciem ekspertów. To między innymi witaminy C, A i E, kwas hialuronowy czy kwas glikolowy. Jeśli chcesz się przekonać, koniecznie je przetestuj na sobie! Dodatkowa zaleta? Cała gama dermokosmetyków Liqpharm charakteryzuje się recepturami o niskim pH. To zwiększa możliwość przenikania substancji aktywnych w głąb skóry i stymuluje ich dobroczynne działanie. Hitem w linii Liqpharm są sera upiększające zamknięte w buteleczkach ze szkła z wygodną pipetką, która ułatwia ich aplikację na skórę.
pixel