Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Kremy na trądzik

Ilość produktów: 154

Trądzik jest jednostką chorobową, z którą zmaga się wiele osób. Odpowiednio dobrana pielęgnacja wspomaga walkę ze zmianami skórnymi. W pielęgnacji skóry problematycznej szczególnie pożądane są kremy z kwasami, a także ze składnikami regulującymi wydzielanie sebum oraz wzmacniającymi mikrobiom skóry i barierę hydrolipidową. Sprawdź naszą ofertę i rozpraw się z trądzikiem! Na naszym blogu znajdziesz wpis o trądziku, który pomoże Ci w pielęgnacji tego typu skóry.

ilość produktów: 30/154

Skóra trądzikowa potrzebuje regularnego oczyszczania i odżywiania. Dlatego w Twojej kosmetyczce powinny znaleźć się nie tylko produkty myjące, ale także różnego rodzaju kremy. Do cery trądzikowej proponujemy kosmetyki o delikatnych formułach, zarówno na dzień, jak i na noc. Zawierają składniki, które wspomagają odbudowę zaburzonej bariery hydrolipidowej skóry i przeciwdziałanie niedoskonałościom. 

Kremy do skóry trądzikowej – jakie oferujemy?

Formuły kremów na trądzik zostały starannie przemyślane. Zawierają składniki, które wspierają:

  • złuszczanie naskórka, np. retinol, kwas azelainowy,
  • nawilżanie, np. olej z awokado czy jojoba, kwas hialuronowy oraz aloes, 
  • walkę z trądzikiem, np. bisabolol, alantoinę czy niacynamid.

Możesz wybierać spośród produktów o kremowej i wodnistej recepturze. Pierwsze z nich zawierają substancje, które pomagają stworzyć na powierzchni naskórka płaszcz ochronny. Z kolei kremy wodniste łatwo rozprowadza się na skórze i można liczyć na ich szybkie wchłonięcie. 

Sięgnij po najlepszy krem do skóry trądzikowej i zadbaj o swoją cerę kompleksowo.

Popularne rodzaje produktów: krem do cery tłustej, krem odżywczy, krem do cery naczynkowej, krem na przebarwienia, krem z kolagenem