Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Dr. Ceuracle

Ilość produktów: 38

Marka będąca pionierem w dziedzinie kosmeceutyków w Korei, która wspomaga w walce z różnorodnymi problemami skórnymi. Zaawansowane technologie i wieloletnie badania zapewniają najlepsze działanie produktów, nawet dla najbardziej wymagających cer. Charakterystyczny symbol na opakowaniu to połączenie znaku procenta z ziarenkami, co odnosi się do życia i oparcia produktów na naturalnych surowcach. Poznaj markę i ciesz się efektami na skórze!

ilość produktów: 30/38
Koreańska marka kosmetyczna Dr. Ceuracle powstała w 2000 roku na fali popularności azjatyckimi metodami pielęgnacji, w jakich zakochał się cały świat. Producent ten stawia na tworzenie tak zwanych kosmeceutyków, czyli kosmetyków działających jak farmaceutyki. Połączenie natury z apteczną precyzją świadczy zresztą samo logo Dr. Ceuracle: znak stężenia procentowego z ziarenkami zamiast kółek. Skuteczność produktów tego koreańskiego brandu gwarantują liczne badania i testy, jakim poddawane są wszystkie formuły. Dzięki temu wiesz, że inwestujesz w kosmetyki nie tylko skuteczne, ale też całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

Dr. Ceuracle - apteczna precyzja, kosmetyczny hit

Oferta marki Dr. Ceuracle to szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb różnych typów cer. Takie składniki jak naturalne glinki, wyciąg z zielonej herbaty czy drzewa herbacianego, kwas hialuronowy, probiotyki czy kwasy, zapewniają najlepsze efekty w najkrótszym czasie, jednocześnie bez skutków ubocznych, takich jak podrażnienia. W jakie kosmeceutyki z oferty koreańskiej marki Dr. Ceuracle warto zainwestować? Dużą popularnością cieszą się formuły wzbogacone o ekstrakt z drzewa herbacianego, doskonałe do pielęgnacji cery z problemami, nie tylko związanymi z trądzikiem młodzieńczym. Godne uwagi są też złuszczające płatki do twarzy, nasączane kwasami PHA i LHA, odpowiednie między innymi do skóry o szarym kolorycie czy dojrzałej. Hitem jest także wegańska esencja, która łączy w sobie działanie esencji i toniku.
pixel