Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Serum na trądzik

Ilość produktów: 186

Trądzik nie daje za wygraną? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór serum wspomagających w walce z niedoskonałościami. Odpowiednio dobrana pielęgnacja i serum ze składnikami przeciwtrądzikowymi to klucz do sukcesu. Składniki zawarte w takim produkcie wyciszają stany zapalne, ograniczają powstawanie wyprysków i poprawiają kondycję cery. Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz wpis dedykowany pielęgnacji skóry problematycznej.

ilość produktów: 30/186

Serum do cery trądzikowej może urozmaicić codzienną pielęgnację. Zawarte w nich składniki wspierają walkę z niedoskonałościami i zmianami skórnymi. Te produkty mają delikatną formułę, która nie podrażnia delikatnej cery i nie powoduje pogłębienia się problemów dermatologicznych. W składzie kosmetyków przeciwtrądzikowych znajdziesz substancje, które wspierają normalizowanie pracy gruczołów łojowych i zapobieganie powstawaniu zmian bez zapychania porów.

Serum na trądzik – co zawiera?

pielęgnacji skóry trądzikowej bardzo istotne jest, aby przeciwdziałać namnażaniu się bakterii odpowiadających za powstawanie niedoskonałości. Jednocześnie trzeba łagodzić podrażnienia, które mogłyby pobudzać gruczoły łojowe do produkcji sebum i zapychania ich ujścia. 

Dlatego serum przeciwtrądzikowe zawiera składniki, które pomagają:

  • złuszczać martwy naskórek i dogłębnie oczyszczać pory, takie jak kwasy AHA/BHA,
  • eliminować bakterie i grzyby powodujące powstawanie zmian, takie jak ekstrakt z drzewa herbacianego,
  • przywracać skórę do równowagi, nawilżać i regenerować – to np. kwas hialuronowy, witamina C, koenzym Q10 czy niacynamid.

W składzie serum nie ma substancji komedogennych, które mogłyby prowadzić do pogorszenia się stanu skóry.

Serum do twarzy trądzikowej — o czym pamiętać podczas ich stosowania?

Kiedy nakładasz serum przeciwtrądzikowe na twarz, pamiętaj, aby nie przykładać końcówki aplikatora do skóry. W ten sposób możesz przenieść bakterie z naskórka do formuły. Tam miałyby idealne warunki do rozwoju. Najlepiej aplikować produkt najpierw na czyste palce i dopiero tak rozprowadzać preparat na twarzy. 

Sprawdź serum przeciwtrądzikowe i wzbogać swoją pielęgnację!

Popularne rodzaje produktów: serum z peptydami, serum z niacynamidem, serum z ceramidami, serum nawilżające, serum na przebarwienia