Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Szczoteczki do zębów

Ilość produktów: 5

Zadbaj o odpowiednią higienę jamy ustnej i sięgnij po dobrej jakości szczoteczkę do mycia zębów. W naszej ofercie znajdziesz szczoteczki wykonane z bambusa, które są ekologiczne, a ich miękkie włosie dokładnie czyści zęby, pozostawiając je czyste i lśniące. Pamiętaj o przechowywaniu szczoteczki w suchym miejscu i regularnie ją wymieniaj!

Ekologiczne szczoteczki do zębów

Dbanie o higienę jamy ustnej to bez wątpienia ważny element codzienności. Mycie zębów to czynność, którą wykonuje się nawet kilka razy na dobę. Istotną rolę w tym procesie odgrywa odpowiednia szczoteczka, która skutecznie oczyści przestrzenie międzyzębowe, jednocześnie nie powodując podrażnień oraz urazów dziąseł. Włosie może być miękkie, o średniej twardości albo twarde. Dobiera się je do siebie w zależności od potrzeb i wrażliwości. 

Oferta ekologicznych szczoteczek

W naszym sklepie znajdziesz świetne szczoteczki wykonane z bambusa od polskiej marki Mohani. Produkty te są ekologiczne, więc jeśli dbanie o środowisko jest dla Ciebie ważnym elementem, to będzie świetny wybór. Szczoteczki te dokładnie oczyszczają zęby, usuwają zanieczyszczenia oraz osad, nie uszkadzając przy tym szkliwa oraz nie podrażniając dziąseł. Zęby po umyciu pozostają lśniące i czyste. Jeśli zastanawiasz się, którą szczoteczkę kupić, wybierz wersję kolorystyczną, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Możesz wybrać spośród następujących kolorów: zielony, turkusowy, pomarańczowy, czarny albo naturalny. Do każdej ze szczoteczek dołączone jest pudełko ochronne, które zapewni higienę.

Jak dbać o szczoteczkę do zębów?

Wilgotne środowisko w łazience sprzyja rozwojowi bakterii. Pozostawianie szczoteczki w mokrym kubeczku, odkładanie jej gdziekolwiek niestety powoduje, że bakterie bardzo szybko zaczynają się na niej rozmnażać. W następstwie tego podczas mycia zębów bakterie te zostają przenoszone do jamy ustnej. Niezwykle ważne jest prawidłowe przechowywanie szczoteczki, aby uchronić ją oraz jamę ustną przed infekcjami. Wystarczy zadbać o utrzymanie szczotki w suchym środowisku. Po każdym umyciu pozostaw szczoteczkę do wyschnięcia, a następnie schowaj ją do pudełeczka. W ten sposób skutecznie ochronisz ją przed wilgocią, rozwojem bakterii i grzybów.

pixel